Miss serwera - wybory

Krasnoludek

Re: Miss serwera - wybory

Post#11 » 07 paź 2017, 21:50

Ja zagłosowałbym na Feanorowego Slana. Ta postać była dla mnie świetnym elfem - obcym, odmiennym, o specyficznym umyśle. Do tego mówił wierszem, a to świetnie pasowało do elfiego barda, który żył w świecie poezji.

Albo na Shaerę Kaszana. Albo na Keorne Wrony. Kurde, coś dużo elfów w tym moim zestawieniu! Gnomeregan Mitta Protos jako zbiór byli świetni, ze swoim "zgłaszam wniosek formalny o przyniesienie ciasteczek" i rozdawaniem ulotek propagandowych. Khoghar i jego gulasz, Drugnar i amfa...

A z obecnie grających i żyjących postaci to na nikogo, RH ÓMJERA i w ogóle, nie zostało tu zbyt wiele postaci, z którymi grałem.
Thorbrom Frostblade - popełnił samobójstwo w lochach Ironforge
Dungard Ironcutter - zginał w nierównej walce z orkami w Ashenvale
Hargrim Stonehand- niegdyś generał Gwardii Khaz'Modan, później Kapitan Szarego Trybunału. Zginął podczas szturmu na Cytadelę Korony Lodu. Spoczywa w Ironforge.

Thangor Hammerhand - sędziwy zwiadowca Armii Ironforge, przemiły staruszek

Za Króla, za klany, za Khaz'Modan!

Awatar użytkownika
siurek

Post#12 » 07 paź 2017, 22:22

Ciężko mi wybrać...
Ale chyba na pierwszym miejscu stawiam postać Nivellan nieaktywnego już gracza Kisuro (Wróć na serw!). Bardzo dobrze mi się grało. Miałam zawsze ochotę na grę z tą postacią.
Ciężko było się zdecydować kogo wyróżnić pierwszym miejscem. Myślałam też o Redarianie, Ravairiesie i Tyrfingrze.
Wcześniej grałam dużo z Halmanem.
Napotkałam też inne fajne postacie...

Teraz gram sporo z Rhoanem i jest cudnie;)

Gdyby był konkurs na najfajniejszą gildie to wytypowałabym bez zastanowienia Załogę Czarnego Księcia ale oprócz tejże lubiłam Prawdziwą Hordę. Wspominam mile również Wilki, Krwawy Świt, Straż Rozdroży oraz dwa wojujące gangi Szczury i Czarne Kaptury (w dwóch ostatnich nie miałam postaci aczkolwiek moja postać miała uwikłany wątek pomiędzy tymi organizacjami).
I'm the last man on earth
So tell me what it's worth
Am I a beggar or a king?
Got no trouble, got no time, eternity is mine
I got a whole lot of everything

Awatar użytkownika
Byqu
Admin
Admin

Post#13 » 08 paź 2017, 19:12

Wśród aktywnych postaci nie mam żadnego faworyta/faworytki.

Z postaci dawnych, byłych, nieaktywnych pierwsza, która przychodzi mi do głowy to Galatrei.

Więcej grzechów nie pamiętam, chociaż pewnie trochę by się tego znalazło, ale pamięć już nie ta.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ysth
Admin Techniczny
Admin Techniczny

Post#14 » 08 paź 2017, 21:47

A ja z postaci nieaktywnych wybieram.. Runo! ;) Zdecydowany faworyt, a do tego postać ociekająca prawdziwym mrokiem i zuem.

Z aktywnych - hm.. to dużo trudniejszy wybór. Przede wszystkim w nowszych czasach nie grałam na tyle dużo, żeby poznać bardzo mocno jakoś wiele postaci, a poza tym prawie każdą z którą grałam w jakiś sposób lubię. Łatwo by mi było wytypować np. 5 postaci. :/ Ale skoro mam wybrać jedną, to wybieram nietypową postać, która ostatnio zwróciła moją uwagę - Wez.

Awatar użytkownika
85
Takeo

Post#15 » 09 paź 2017, 9:18

Od początku grania na serwerze przewinęło się kilka postaci z którymi się miło spędzało czas, ale na chwilę obecną ze wszystkich aktywnych postaci mam jednego faworyta

Seilin - ma dziewczyna charakter, wszędzie jej pełno i przynajmniej jest jakaś odskocznia od heroicznych akcji w innych miejscach

Nie byłbym sobą jakbym nie wytypował kilka postaci, które się wyróżniły (kolejność przypadkowa)

Harnor - za wszystkie klimaty rozegrane w najemnikach!

Enimgs - za unikalny styl bycia i droczenie się z pewną elfką!

Leon - za ogół, koncepcje i pokłosie wydarzeń!

Lisa - sama wie za co!

Eiress - za koncepcje, klimaty oraz wątek jakie nasze postaci poprowadziły!

Nayari - za tulaśność, starczy!

monk

Post#16 » 10 paź 2017, 17:31

Pojutrze, czyli czwartek ok godziny 18 zamieszczę wyniki ankiety, jeśli ktoś ma ochotę wytypować jakąś postać bądź jeszcze oddać głos na GMa zachęcam.

Ysth zadeklarowała chęć stworzenie nagrody dla zwycięskiej postaci, ale by to miało sens postać musi być aktywna. Jeśli nie będzie jednego zwycięzcy zrobimy konkurs między tymi wytypowanymi.

Co do mojego typu, po trudach...
Bardzo, bardzo ciężko było wytypować jedna postać z tych istniejących obecnie, dałoby się na tej liście umiescić pare postaci:
Larion - tak Lug, ciągle wisisz mi klimat, postać bardzo różniąca się od innych tak tych chamskich drani jak i świętojebliwych dobrych duszyczek;
Eriwald czyli postać bardzo żywiołowa, która zdaje się dopiero się kształtuje i ma szanse być na prawde ciekawa;
Beloreth którą mam nadzieje lepiej poznać a może raczej po prostu poznać...
ale wybieram postać z która miałam małą styczność a wydaje się ciekawa, inna, orginalna - Garahune

Awatar użytkownika
Lug
Zastepca Administratora Forum

Post#17 » 11 paź 2017, 23:26

Moja ulubiona postać, choć już nieaktywna to Jonatan (czy jak się go pisało...)

No któraś z tych tu o:

Kalithą
Seilin
Bastien
Shav
Ishnee (... Mambo Asogwe)

Najbardziej charakterystyczna postać z powyższych, która zapadła mi w pamięć swoją oryginalnością to chyba Kalitha. Zawsze się wyróżniała na tle innych postaci, które zbyt często starają się być nazbyt barwne tym, że była zwyczajna i nie potrzebowała piórek żeby dookoła zadział się klimat.
Fizley Flametail - Gnom mag, Arcymag Kirin Tor
Nitius Redhawk - Czlowiek wojownik, weteran z Northrend
Valanis Glavier Haunder - Worgen, lowca glów
Northalar Nemudorei - Nocny elf, zwiadowca
Dr. Vezz - Goblinski doktor nauk medycznych, psychologicznych i torturologii stosowanej
Ithael Eirtahl Alean'arnith - Krwawy elf, soulknife, najemnik

monk

Post#18 » 12 paź 2017, 16:50

Tru tu tu tu, majki z drutu... i wyniki:
Tak więc w kwestii wyboru GMa głosy rozłożyły się następująco...
Lugiasz - 0
Imiennik - 2
Monk - 2
Byqu - 3
Ysth - 3
ZuyFutrzaq - 5
Huqel -6

Co do ulubionej postaci wygrywa Beloreth, która jako jedyna dostała AŻ dwa głosy, lecz Ysth stwierdziła, że nie będzie robić nagrody dla własnej postaci, a co za tym idzie mamy dogrywkę z wytypowanych do pierwszego miejsca, czyli:
Garahune
Gardo
Kalitha
Rhoan
Seilin
Shav
Wez
Yash

Aby natomiast była jakakolwiek szansa, że ktoś dostanie większość głosów, typujemy po dwie z wymienionych postaci. Czas do niedzieli.
Ostatnio zmieniony 15 paź 2017, 9:34 przez monk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tarranei

Post#19 » 12 paź 2017, 16:58

No z zaprezentowanych to trzymam sie oczywiscie Yasha a na druga postac bierem od biedy Rhoasia! :<
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sprawiedliwosc dla fizoli!

IRC: Fokker

"live like windrammer as you fuck"

Hergen

Post#20 » 12 paź 2017, 17:03

Gardo i Shav.

Wróć do „Wszystko i nic”