Nowy klimat

Wasze pomysly badz oczekiwania wzgledem serwera RH.
Awatar użytkownika
100
imiennik
GM
GM
Posty: 530
Kontaktowanie:

Nowy klimat

Post#1 » 12 lut 2017, 17:08

Bez owijania w bawełnę, sprawa wygląda tak: Wraz z Lugiaszem postanowiliśmy wspólnie rozkręcić nowy klimat, coś innego, niż się teraz dzieje na serwerze. Mamy jednak dylemat. Dwa pomysły, nie wiemy na który się zdecydować. Tak więc pytamy Was, drodzy gracze, co Wy byście chcieli klimacić. Na końcu posta wkleję ankietę, żebyście mogli głosować. Fajnie by też było, gdybyście pisali swoje uwagi w temacie. A teraz przedstawię po krótce dwa pomysły:

1. Deltasquad Nocnych Elfów
Oddział specjalny Kal'dorei do zadań tajnych i "niewykonalnych". Grupka elfów, wyspecjalizowana w cichym przemieszczaniu się, eliminacji wroga, dywersjach, zastawianiu pułapek, przechwytywaniu informacji i temu podobnych, szpiegowskich rzeczach. Takie troche Nelfowe SI:7. Będą działać na terenie całych nelfich ziem i nie tylko. W planach ruszenie Cataclysmowej fabuły w Ashenvale. Klimat jednak dosyć ograniczony pod kątem rasy (tylko nelfy) i klas (tylko Ci, co potrafią pozostać niezauważeni).

2. House of the Arcane Contraption
Czyli po naszemu Dom Arkanicznych Wynalazków. Założone przed trzecią wojną stowarzyszenie najtęższych umysłów Azeroth, najlepiej wykwalifikowanych wynalazców, inżynierów i technomagów, których połączyła pasja zdobywania wiedzy i tworzenia. Wybudowali Oni twierdzę w górach pomiędzy Ashenvale a Pustkowiem. Miejsce to jest jednym z najnowocześniejszych ośrodków na Azeroth, a jednocześnie punktem tak dobrze obwarowanym i strzeżonym, że nawet inwazja demonów nie była w stanie przebić się przez ich osłony. W naszym zamyśle będzie to obwarowana akademia dla inżynierów i magów. Neutralny, technomagiczny Hogwart, który będzie się borykał z problemami dzisiejszych czasów - wojną, wścieklizną Garrosha i innymi takimi. Dołączyć można generalnie każdym, jedynym wymogiem jest chęć zgłębiania wiedzy z zakresu technologii, magii lub obu.

A tu macie ANKIETE

No i oczywiście fajnie by też było jakbyście napisali kilka słów pod tym. Takie "waszym zdaniem".
Post sponsorowany przez FlejmHejtFerment spólka z.o.o.

Awatar użytkownika
Lug
Zastepca Administratora Forum
Posty: 657

Re: Nowy klimat

Post#2 » 12 lut 2017, 23:10

Boże najgorzej wymyślcie w końcu coś sensownego, a nie. Moja propozycja to klimat w jakiejś gildii, która coś robi i do czegoś służy żeby koxać eswusie.
Fizley Flametail - Gnom mag, Arcymag Kirin Tor
Nitius Redhawk - Czlowiek wojownik, weteran z Northrend
Valanis Glavier Haunder - Worgen, lowca glów
Northalar Nemudorei - Nocny elf, zwiadowca
Dr. Vezz - Goblinski doktor nauk medycznych, psychologicznych i torturologii stosowanej
Ithael Eirtahl Alean'arnith - Krwawy elf, soulknife, najemnik

100
Vandergrift
Posty: 49

Re: Nowy klimat

Post#3 » 14 lut 2017, 3:16

Przyjaciele od kufla - drużyna postaci, która spotyka się w konkretnej karczmie. Robią to i owo i podróżują gdzie się da, spiskują, handlują, dupczą, polują na wilki, a to uratują księżniczkę, a to dom postawią. Przygody? Zależy co się pojawi na słupie z ogłoszeniami. Zalecenia: Odstawić na bok Twilight Hammer i ich magię "mózgotrzepa".

Koncept się mi wziął z czasów jak na początku pojawił się New Hope. Drużyna graczy pomogła kumplowi krasnoludowi założyć warsztat kowalski na granicy miedzy Duskwood a Redrige. Miał potem powstać zajazd do obsługi karawan podróżujących miedzy Duskwood, Blastedland, Redrige, Elvyn, i Strangethorne Vale. Misje były proste a to znalezienie miejsca na wydobycie rudy żelaza [o kopalni jeszcze nikt nie myślał], a to polowanie na wilki by było na czym spać i by spokojnie spać. Najlepiej jakby były postacie nowe do max 10 poziomu, bez polowania smoki i tak dalej. Dalsze historie w tym pakowanie się w wojny, wyprawy, badania i tak dalej wynikały by z kontaktów z npc podczas przygód. Przydałby się ktoś kto by coś takiego ogarnął. Ja niestety odpadam nie umiem prowadzić i co gorsza nie mam ciekawych pomysłów na przygody.

Podobna atmosfera panowała w Srebrzystej Krucjacie kiedy pojawiłam się na serwerze. Miłe ławeczki, na które się przychodziło z przyjemnością by po prostu posiedzieć. Później się zaczęło kombinowanie.
"Lord Admiral, the light of the Astronomican shines once more. Reinforcements have been dispatched to the Gothic Sector. The warp storm...it is gone! Tremble before the majesty of the Emperor, for we all walk in His immortal shadow!"

Awatar użytkownika
100
imiennik
GM
GM
Posty: 530
Kontaktowanie:

Re: Nowy klimat

Post#4 » 17 lut 2017, 23:51

Ankieta twierdzi, że wolicie technomagiczny hogwart ponad nelfowy deltasquad. Zatem będzie technomagiczny hogwart.

Więcej informacji pojawi się na dniach, zapewne na początku przyszłego tygodnia. W tym temacie, albo w innym, nowym, specjalnie zrobionym pod gildyję. Pytania/sugestie/prośby o pomoc/zdjęcia cycków proszę na priv do mnie albo Lugiasza.
Post sponsorowany przez FlejmHejtFerment spólka z.o.o.

Wróć do „Propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się