Plotki Ziem Neutralnych/Inne

Miejsce, gdzie mozna znalezc informacje o tym, co sie dzieje w klimacie oraz biezace plotki krazace po uniwersum.
Awatar użytkownika
85
Takeo
Posty: 35

Re: Plotki Ziem Neutralnych/Inne

Post#251 » 25 mar 2018, 0:32

ZATOKA ŁUPÓW

Wieczór w goblińskiej karczmie rozkręcał się w najlepsze. Większość zbierała się by zabawić i wypocząć po kolejnym upalnym dniu w tropikalnej części Azeroth. Nie inaczej było u Cienistych Skrzydeł gdzie na piętrze w dobrej atmosferze
rozprawiali o tematach wszelakich jakie im tylko się na język nasunęły. Do lokalu wpadła także zielarka, dobrze znana w zatoce Flora Silverwind, która swą urodą, wdziękiem oraz wiedzą na temat ziół wspomogła wielu z różnymi dolegliwościami. Wykupiła od goblina parę kufli z piwem aby ruszyć wraz z nimi na górę aby spotkać się z najemnikami.

Świadkowie powiadają, że rozmowa trwała tam krótko, ci o lepszym słuchu mówili o formie podziękowań za jedno ze zleceń, lecz w tych słowach kryło się coś innego, bynajmniej chęci odwdzięczenia się. Najemnicy doznali otrucia przez nią, silny kaszel połączony z krwawym odkrztuszaniem zakończyłoby się tragedią gdyby nie elfia bardka, która jedną z tajemniczych pieśni zneutralizowała próbę zabójstwa. Choć ludzka kobieta próbowała uciec, mroczny troll w kilka chwil dopadł ją nim ta zdążyła zniknąć w odmętach wody. Początkowo próbowano dokonać samosądu, lecz wtedy straż pilnująca porządku wkroczyła do zamieszania chcąc poznać szczegóły zajścia.

Pomiędzy szefową najemników, a goblinami doszło do dyskusji gdzie ostatecznie zakończyło się zapłaceniem przez wysoką elfkę za zniszczenia w próbie pochwycenia Flory, a ona sama miała zostać osądzona przez najemników w dowolny sposób dopóki będzie mogła wykonywać pracę i nadal będzie płaciła podatki w zatoce. Kobieta została zabrana do ustronnego miejsca gdzie jeszcze tego samego wieczoru w świetle pochodni oraz mieszkańców przeprowadzoną ją wokół miasta prawie, że nagą z ogoloną głową oraz wyskalpowanym na czole napisie "TRUCICIELKA". Od tamtego czasu choć wyśmiewana nie ośmieliła się jednak opuścić miejsca pracy. Najemnicy natomiast w oczach niektórych na pewno zyskali, a przez jakiś czas nikt z nimi nie zadrze.

Hergen
Posty: 45

Re: Plotki Ziem Neutralnych/Inne

Post#252 » 19 maja 2018, 20:11

Niebo nad Azeroth
Wczorajszej nocy po niemal 2 miesiącach kometa zabłysła zdecydowanie intensywniej by następnie zniknąć w intensywnym rozbłysku nad Płonącymi Stepami.. Według niektórych astrologów spadająca gwiazda była tak naprawdę umagicznioną bryłą lodu która przy kontakcie z dolną warstwą atmosfery zaczęła topnieć.

Niestety na miejscu nie znalazł się nikt kto mógł by z pomocą odpowiednich czarów doprowadzić do ,,lądowania".

Hergen
Posty: 45

Re: Plotki Ziem Neutralnych/Inne

Post#253 » 10 cze 2018, 22:58

Hillsbrad
Dwa dni temu przez góry miała przejechać karawana składająca się z uciekinierów, dawnych mieszkańców wiosek którzy w obawie przed zimnymi ostrzami opuszczonych postanowili uciekać przez góry do Nowego Lorderonu. Grupa 13-32 uchodźców (z czego ponoć ponad połowę stanowiły kobiety i dzieci) została brutalne wyrżnięta prawdopodobnie bronią białą-jedno ciało miało nawet wbity w czoło nóż przypominający nieco bardziej grot włóczni.

Konie ciągnące wóz nosiły natomiast ślady sadystycznych tortur które sądząc po stanie kuców, trwały przynajmniej godzinę. Kimkolwiek był oprawca, nie miał litości również dla zwierząt.

Jednak tą chorą rzeź na głowę biło okropieństwo zawieszone na drzewie przy trakcie! Obdarte ze skóry zwłoki kobiety zostały nafaszerowane strzałami, pozbawione nóg a paznokcie wszystkich kończyn wyrwano.

Stwierdzono również brak jedynie 2-4 ciał co raczej wyklucza atak opuszczonych zabierających każde truchło i preferujących bardziej cywilizowane metody eksterminacji miejscowej ludności.

Wróć do „Wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się