Fabularna sila postaci - Spis postaci

Dzial informacyjny, gdzie Ekipa zamieszcza swoje postanowienia.
Awatar użytkownika
cwiru
Posty: 593
Kontaktowanie:

Fabularna sila postaci - Spis postaci

Post#1 » 26 lis 2012, 1:39

Królestwo Stormwind:

Hannika Vavion – czlowiek kobieta Paladin 10/Priest 18/High Divinist 3/Warpriest 4; SW 35. PWW 28. Zaklecia jak Priest 23, Paladin 5.
Sigfrid Coal - czlowiek mezczyzna Rogue 33; SW 33. PWW 24.
Marcus Cain Mogramere - człowiek mężczyzna Warlock 32; SW 32. PWW 16. Zaklecia jak Warlock 32.
Lemar Marco Redsun - czlowiek mezczyzna Hexblade 4/Necromancer 4/Abjurant Champion 5/Spellsword 10/Eldrich Knight 8; SW 31. PWW 29. Zaklecia jak Necromancer 21.
Seilin – człowiek kobieta Rogue 8/Sorcerer 4/Unseen Seer 10/Infiltrator 3/Duelist 3; SW 28. PWW 20. Zaklecia jak Sorcerer 14.
Redarian Silverwolf - czlowiek mezczyzna Aristocrat 2/Paladin 19/Red Dragonsworn 6; SW 27. PWW 24. Zaklecia jak Paladin 11.
Larion Cunster - czlowiek mezczyzna Rogue 7/Shadowdancer 10/Lasher 9; SW 26. PWW 22.
Redarian Silverwolf - czlowiek mezczyzna Aristocrat 2/Paladin 19/Red Dragonsworn 6; SW 27. PWW 24. Zaklecia jak Paladin 11.
Gerard - czlowiek mezczyzna Priest 16/Warpriest 10; SW 26. PWW 22. Zaklecia jak Priest 21
Caridan Silverwolf – czlowiek mezczyzna Warrior 12/Scout 7/Expert (Kowal) 7; SW 26. PWW 22.
Ysbail Sullivan - czlowiek kobieta Warrior 7/Duelist 10/Dervish 9; SW 26. PWW 26.
Veriger Wor'denay – czlowiek mezczyzna Paladin 21/Warrior 1/Bone Crusher 4; SW 26. PWW 26. Zaklecia jak Paladin 10.
Lisa Lyceth - pólelf kobieta Contender 13/Buccaneer 4/Gunman 5/Hunter 2; SW 24. PWW 24.
Barthanis Crimsonshield - czlowiek mezczyzna Paladin 20/Commander 3; SW 23. PWW 23. Zaklecia jak Paladin 10.
Debrek - czlowiek mezczyzna Warrior 5/Gladiator 10/Street Fighter 5/Master Throwerer 2; SW 22. PWW 22.
Revean Gaedwy - czlowiek mezczyzna Rogue 9/Warrior 2/Infiltrator 10/Street fighter 1; SW 22. PWW 16.
Sulien Ironwrench - wysoki elf kobieta Tinker 9/Gunman 5/Engineer 7; SW 21. PWW 16.
Evessi - czlowiek kobieta Rogue 13/Scout 1/Infiltrator 6; SW 20. PWW 13.
Vameria Cal’zone – wysoki elf kobieta Rogue 11/Infiltrator 5/Assassin 4; SW 20. PWW 14.
Shel'vey Didealo - wysoki elf mezczyzna Contender 7/Assassin 6/Duelist 6; SW 19. PWW 17.
Eriwald - czlowiek mezczyzna Rogue 7/Thief Acrobat 5/Master Thrower 5/Expert (Iluzjonista) 1/Master of Masks 1; SW 19. PWW 14.
Elren Gake - człowiek mężczyzna Hunter 15/Wilderness Stalker 3; SW 18. PWW 18.
Eleutherius Lightshield - czlowiek mezczyzna Priest 15/Contemplative 3; SW 18. PWW 13. Zaklecia jak Priest 18.
Elenor Crosschess - człowiek kobieta Focused Mage 14/Necromancer 3; SW 17. PWW 8. Zaklecia jak Mage 15, Necromancer 17.
Alayne Vesstal - czlowiek kobieta Mage 10/ Frost Mage 5/ Loremaster 2; SW 17. PWW 8. Zaklecia jak Mage 17.
Dagonet - czlowiek mezczyzna Aristocrat 1/Knight 12/Commander 4; SW 17. PWW 17.
Argos - czlowiek mezczyzna Mage 10/ Mindbender 6; SW 16. PWW 8. Zaklecia jak Mage 13
Eiress - czlowiek kobieta Knight 7/Swashbuckler 1/Commander 1/Kensai 5/Vigilante 1/Exemplar 1; SW 16. PWW 12.
Katia – czlowiek kobieta Rogue 10 / Master Thrower 5; SW 15. PWW 12.
Gorath - czlowiek mezczyzna Warrior 4/ Priest 6/ Warpriest 4; SW 14. PWW 12. Zaklecia jak Priest 8
Tamisa Longston - czlowiek kobieta Rogue 11/ Shadow Dancer 2; SW 13. PWW 9.
Zelgarth Serpenthelm - czlowiek mezczyzna Ex-Paladin 6/Blackguard 5/Warrior of Darkness 1; SW 12. PWW 12.
Wez - Czlowiek kobieta Arcane Alchemist 9/ Rogue 3; SW 12. PWW 6.
Bastien Fairchild - człowiek mężczyzna Expert (Botanist) 1/Tinker 7/Techslayer 2; SW 10. PWW 6.
Lenaird "Lew" - worgen mężczyzna Knight 4/Priest 4; SW 8. PWW 7.
Kert - czlowiek mezczyzna Warrior 6; SW 10. PWW 6.
Kaylan - człowiek mężczyzna Focused Mage 8; SW 8. PWW 4. Rzuca zaklęcia jak Focused Mage 8.
Aldric Mierda de Cabra – czlowiek mezczyna Aristocrat 1 /Warrior 4; SW 5. PWW 4.
Ethan - czlowiek mezczyzna Contender 4; SW 4. PWW 4.
Nealie - czlowiek kobieta Warrior 4 SW 4. PWW 4.
Teodora Brayden - czlowiek kobieta Knight 1/Scout 3; SW 4. PWW 3.
Akarion – wysoki elf mężczyzna Hunter 2/Inscriber 2; SW 4. PWW 3. Zaklecia jak Inscriber 2.
Avanii Artford - draenei kobieta Melee Hunter 3/Runemaster 1; SW 4. PWW 3.
Loathen - wysoki elf mężczyzna Sorcerer 4; SW 4. PWW 2.
Rayan - worgen kobieta Mage 4; SW 4. PWW 2. Zaklęcia jak Mage 4
Atan Phoenix - pólelf mezczyzna Paladin 1/Warrior 1/Focused Mage 1; SW 3. PWW 2.
Massimiliano D'ambrozio - pólelf mezczyzna Paladin 3; SW 3. PWW 3.
Akira - czlowiek kobieta Arcane Alchemist 3; SW 3. PWW 1.
"Vintage" - wysoki elf mezczyzna Sorcerer 2/Rogue 1; SW 3. PWW 1.
Rixa - czlowiek kobieta rogue 2; SW 2. PWW 1.

Theramore:

Bertan Rudge - człowiek mężczyzna Warrior 4/Scout 3/Justicar 1; SW 8. PWW 7.
Maura Murray - człowiek kobieta Expert (Governess) 1/Rogue 2/Scout 2/Infiltrator 1; SW 6. PWW 2.

Dalaran:

Darank Axeljink - gnom mezczyzna Focused Mage 17/Uncorrupted Warlock 6/Archmage of Kirin Tor 5/Initiate of the Sevenfold Veil 7/Abjurant Champion 1 (znawca odrzucen); SW 36. PWW 17. Zaklecia jak Warlock 34, Mage 36.
Saldrinar - czlowiek mezczyzna Focused Mage 23/Uncorrupted Necromancer 3/Bronze Dragonsworn 5/Archmage of Kirin Tor 5 (wieszcz); SW 36. PWW 18. Zaklecia jak Necromancer 31, Mage 33.
Cathrilla Silverine - czlowiek kobieta Uncorrupted Necromancer 2/Uncorrupted Warlock 4/Focused Mage 24/Archmage of Kirin Tor 5; SW 35. PWW 17. Zaklecia jak Necromancer 33, Warlock 33, Mage 35.
Anrai El'lasaar - elf mezczyzna Sorcerer 10/Lone Druid 9/Arcane Hierophant 10; SW 29. PWW 21. Zaklecia jak Sorcerer 20 i Druid 19.
Garry Swampson - czlowiek mezczyzna Inscriber 16/Loremaster 10; SW 26. PWW 13. Zaklecia jak Inscriber 26.
Velica Flametail - gnom kobieta Tinker 1/Focused Mage 15/Techno Mage 10; SW 26. PWW 14. Zaklecia jak Mage 24.
Fizley Flametail - gnom mezczyzna Focused Mage 12/Inscriber 3/Warmage 8/Archmage of Kirin Tor 3 (kriomanta); SW 26. PWW 12. Zaklecia jak Mage 24, Inscriber 26.
Thaires Sunsworn – krwawy elf mezczyzna Mage 15/Hidden Warlock 10; SW 25. PWW 12. Zaklecia jak Mage 23, Warlock 25.
Nyion - czlowiek mezczyzna Focused Mage 10/Warmage 10/ Rage Mage 3; SW 23. PWW 11.
Ravairies Winterstorm - czlowiek mezczyzna Focused Mage 16/Ley Walker 3/ Master of the Unseen Hand 2; SW 21. PWW 11. Zaklecia jak Mage 19.
Mataia Silverwolf - wysoki elf kobieta Elementalist 12/Warmage 3/Rogue 1; SW 16. PWW 8. Zaklecia jak Elementalista 15.
Xan'draelia – elf kobieta Focused Mage 12/Ley Walker 3; SW 15. PWW 7. Zaklecia jak Mage 15
Perainor - czlowiek mezczyzna Focused Mage 7/Sorcerer 4; SW 11. PWW 5. Zaklecia jak Mage 7, Sorcerer 4.
Raghul Ironjaw - ork mezczyzna Sorcerer 4/Barbarian 2/ Rage Mage 3; SW 9. PWW 6.
Seadmara - troll kobieta Mage 2; SW 2. PWW 1.


Królestwo Gilneas:

Anzel – worgen mężczyzna Rogue 7/Scout 7/Shadowdancer 9; SW 23. PWW 16
Rhoan Lyceth - czlowiek (worgen) mezczyzna Warrior 6/Tempest 5/EX-Occult Slayer 3/Duelist 5/Anointed Knight 4; SW 23. PWW 23.
Gregory Nathan "Dharon" Lyceth - worgen mężczyzna Warrior 5/Gunman 10/Reaping Mauler 3; SW 18. PWW 18.
Norbert William Carrington - czlowiek (worgen) mezczyzna Aristocrat 5/Expert (Alchemist) 13; SW 18. PWW 12.
Patrick Harold Pickering - człowiek mężczyzna Aristocrat 1/Warrior 6/Gunman 4/Engineer 5/Commander 1; SW 17. PWW 15.
Voite Adalbert - czlowiek (worgen) mezczyzna Barbarian 10 / Berserker 4 / Bone Crusher 3; SW 17. PWW 17.
Leon - worgen mężczyzna Expert (Cook) 1/Arcane Alchemist 8/Rogue 8; SW 17. PWW 10. Zaklecia jak Arcane Alchemist 8.
Valanis Glavier Haunder - czlowiek (worgen) mezczyzna Melee Hunter 10/Horizon Walker 6; SW 16. PWW 16.
Charlotte Colitto - człowiek kobieta (worgen) Hexblade 7/Knight Phantom 5/Ur-priest 3; SW 15. PWW 14. Zaklęcia jak Hexblade 5, Priest 9.
Johann - czlowiek (worgen) mezczyzna Focused Mage (wieszcz) 10/ Expert (astrolog) 4/ Arcane Alchemist 1; SW 15; PWW 8
Yana Versey - czlowiek (worgen) kobieta Lone Druid 10/ Wandering Hunter 5; SW 15. PWW 15.
Halik Grimway - czlowiek (worgen) mezczyzna Druid 14; SW 14. PWW 10.
Gustaw - worgen mężczyzna Sorcerer 4/ Barbarian 5/ Commander 4; SW 13. PWW 11.
Neth - czlowiek mezczyzna Uncorrupted Warlock 14; SW 14. PWW 7.
Emma Hall - czlowiek (worgen) kobieta Rogue 7/Shadowdancer 6; SW 13. PWW 9.
Ulbrecht Derric - człowiek (worgen) mezczyzna Arcane Alchemist 2/Uncorrupted Warlock 1/Dark Inscriber 2/Expert (medic) 1; SW 6. PWW 2. Zaklecia jak Arcane Alchemist 3, Warlock 5.
Silwija Dragovich - czlowiek (worgen) kobieta Mage 2/Tinker 2; SW 4. PWW 2.
Kahlan Atherton - worgen kobieta Priest 1/Tinker 3; SW 4. PWW 2.
Praett - worgen mężczyzna hunter 4; SW 4. PWW 4.
Rayan - worgen kobieta Mage 4; SW 4. PWW 2. Zaklęcia jak Mage 4
Merlon Delario - czlowiek (worgen) mezczyzna Barbarian 3; SW 3. PWW 3.
Rory - czlowiek (worgen) mezczyzna Melee Hunter 2; SW 2. PWW 2.


Darnassus:

Galatrei Dreamweaver - fey kobieta Druid 16/Swanmay 10/Sorcerer 4/Arcane Hierophant 2; SW 32. PWW 25. Zaklecia jak Druid 27, Sorcerer 6.
Nuela Nightleaf – przybysz natywny kobieta Priest 10/Contemplative 10/Scout 1/Ley Walker 7/Mage 1/Elemental Savant ( Ice) 3; SW 32. PWW 16. Zaklecia jak Priest 25, Mage 6.
Harnor Darkwhisper - nocny elf mezczyzna Contender 10/Invisible Blade 5/Assassin 8/Shadowdancer 3/Epic Infiltrator 2/ Tempest 3; SW 31. PWW 27.
Coriad - nocny elf mezczyzna Warrior 6/Sorcerer 6/Spellsword 10/Demon Hunter 8; SW 30. PWW 27. Zaklecia jak Sorcerer 15.
Ystriel - nocny elf kobieta Priest 21/High Divinist 5; SW 26. PWW 17. Zaklecia jak Priest 26.
Nevariel - nocny elf kobieta Druid 26; SW 26. PWW 19.
Dermont Beargrip - nocny elf mezczyzna Lone Druid 23; SW 23. PWW 23.
Larodar - nocny elf mezczyzna Lone Druid 22; SW 22. PWW 22.
Eliene Starbright - nocny elf kobieta Hunter 5/Elven Ranger 10/Dead Shot 5/Spellbreaker 1; SW 21. PWW 21.
Remelorian Swiftclaw - nocny elf mezczyzna Lone Druid 20; SW 20. PWW 20.
Northalar Nemu'dorei - nocny elf mezczyzna Scout 14/Lone Druid 4; SW 18. PWW 14.
Theima Whiteclaw - nocny elf kobieta Hunter 12/Beastmaster 5; SW 17.PWW 17.
Athabascael - nocny elf mezczyzna Druid 16; SW 16. PWW 12.
Rethatheria - nocny elf kobieta Dark Inscriber 6/Geometer 5/ex-Fel-sworn 1/Master Transmogrifist 1; SW 13. PWW 6. Zaklęcia jak Warlock 11.
Saen Twilightsilver - nocny elf kobieta Hunter 6/Priest 6/Warpriest 1; SW 13. PWW 11. Zaklecia jak Priest 6.
Milva Windfeather - nocny elf kobieta Druid 7; SW 7. PWW 4.
Salisara - nocny elf kobieta Contender 5/Warden 2; SW 7. PWW 7.
Aileinn - nocny elf kobieta Hunter 6; SW 6. PWW 6.
Caerlon - nocny elf mezczyna Lone Druid 5; SW 5. PWW 5.
Nyios Bladefall - nocny elf kobieta Priest 4; SW 4. PWW 3.
Amorielora - nocny elf kobieta Melee Hunter 3; SW 3. PWW 3.
Minera - nocny elf kobieta Priest 2; SW 2. PWW 1.


Eldre'Thalas:

Silasis Area'nea Maere'thar – wysoko urodzona kobieta Sorcerer 29; SW 29. PWW 14. Zaklęcia jak Sorcerer 29.
Kereyeth - wysoko urodzony mezczyzna Mage 28; SW 28. PWW 14. Zaklęcia jak Mage 28.
Maerwen Arad'Helneth - wysoko urodzona kobieta Focused Mage 26; SW 26. PWW 13.
Finathiel Umis'teris - wysoko urodzona kobieta Sorcerer 6/Priest 6/Mystic Theurge 8; SW 20. PWW 12. Zaklecia jak Sorcerer 14 i Priest 14.
Thoian Ithur'drel - wysoko urodzony mezczyzna Mage 20; SW 20. PWW 10.
Nareth Myrthdryear’lylth - wysoko urodzony mezczyzna Inscriber 8/Warrior 1/Abjurant Champion 4/Master Transmogrifist 4/ Shadow Adept 3; SW 20. PWW 12. Zaklecia jak Inscriber 17.
Kalviel Snae'kar - wysoko urodzony mezczyzna Scout 10/Elven Ranger 10; SW 20. PWW 17.
Visyndrion Norretlarn'itryn - wysoko urodzony mezczyzna Mage 20; SW 20. PWW 10.
Neferiash Norretlarn'itryn - wysoko urodzony mezczyzna Mage 2; SW 2. PWW 1.


Draenei z Exodaru pod wodza Proroka Velena:

Azghren - draenei mezczyzna Priest 16/Warpriest 10; SW 26. PWW 22. Zaklecia jak Priest 21.
Neloria - draenei kobieta Paladin 10/Vindicator 5/Exemplar 3; SW 18. PWW 18. Zaklecia jak Paladin 5.
Wyrodraz - draenei mezczyzna Inscriber 4/Runemaster 1/Shadow Adept 10/ Argent Savant 1; SW 16. PWW 7. Zaklęcia jak Inscriber 15, Runemaster 1.
Talreth - draenei mężczyzna Paladin 10/ Anointed Knight 1; SW 11. PWW 11. Zaklęcia jak Paladin 5
Mordenax - draenei mężczyzna Priest 3/ Mage 1; SW 4. PWW 2.


Khaz'Modan :

Miedziobrodzi:

Thangor Hammerhand - krasnolud mężczyzna Rogue 6/Scout 7/Infiltrator 10/Deadshot 10; SW 33. PWW 25
Khoghar Frostshield - krasnolud mężczyzna Hunter 5/ Scout 6/ Deadshot 7/ Wilderness Stalker 2/ Subversive 3; SW 23.PWW 19.
Dugnar Ognistobrody - krasnolud mezczyzna Paladin 4/Runemaster 18; SW 22. PWW 17. Zaklecia jak Paladin 2.
Kharg - krasnolud mężczyzna Meele Hunter 12/Tempest 5/Subversive 5; SW 22. PWW 20.
Frida Ironfur - krasnolud kobieta Wandering Hunter 17/Druid 2; SW 19. PWW 18.
Drengor Drakenhoff - krasnolud mezczyzna Scout 6/Warrior 4/Gunman 4/Marksman 2; SW 16. PWW 14.
Verbeg Ognistezelazo - krasnolud mezczyzna Warrior 10/Expert (kowal) 4; SW 14. PWW 13.
Hargren - krasnolud mezczyzna Contender 7/ Buccaneer 3/ Streetfighter 4; SW 14. PWW 14.
Kharrig Winterfury - krasnolud mężczyzna Warrior 5/ Tinker 5/ Gunman 4, SW 14; PWW 11.
Milton - krasnolud mężczyzna Paladin 8/ Expert (kowal) 5; SW 13. PWW 11. Zaklęcia jak Paladin 3.
Gloirin - krasnolud mężczyzna Warrior 6/ Runemaster 4; SW 10. PWW 9.
Hevroh Ironhammer - krasnolud mezczyzna Auradin 6/ Warrior 3; SW 9. PWW 9.
Senka Firebelly - krasnolud kobieta Scout 6; SW 6. PWW 4.


Dzikie Mloty:

Bheran Strawbeard - krasnolud mezczyzna Shaman 19/Spirit Walker 1; SW 20. PWW 14. Zaklecia jak Shaman 20.
Delrim Gryfopiory - krasnolud mezczyzna Lone Druid 15; SW 15. PWW 15.
Finnick Avgray - krasnolud mężczyzna Battle Shaman 11/ Lone Wolf Runemaster 3; SW 14. PWW 14.

Mroczne Zelazo:

Nortgram Thumazard - krasnolud mezczyzna Elementalist 10/Focused Mage 2/Dungeoneer 4; SW 16. PWW 10. Zaklecia jak Elementalist 10, Focused Mage 12.
Halvgor - krasnolud mezczyzna Warrior 6/Tinker 4/Marksman 6; SW 16. PWW 15.

Gnomeregan:

Valdox Prexotran - gnom mezczyzna Tinker 10/Engineer 6/Steam Warrior 9; SW 25. PWW 20.
Mirkle - gnom kobieta Warrior 11/Sister of Steel 8/Ex-Death Knight 1; SW 20. PWW 20.
Nikov Wiertełko - gnom mezczyzna Tinker 6/Sapper 7; SW13. PWW 9.
Tinn Allowire - gnom mężczyzna Sorcerer 5/Tinker 5/Techno Mage 5/Steam Warrior 1; SW 16. PWW 8. Zaklęcia jak Sorcerer 9.
Jimmy Badflask - gnom mezczyzna Elementalist 8; SW 8. PWW 4.
Tot – gnom mężczyzna Tinker 3/ Sorcerer 3; SW 6. PWW 2. Zaklecia jak Sorcerer 3.

Quel'danil:

Laenya Favel - wysoki elf kobieta Melee Hunter 9/Focused Mage 1/Arcane Archer 8/Elven Ranger 1; SW 19. PWW 18. Zaklęcia jak Mage 5, Elven Ranger 1.
Nimredhien - wysoki elf kobieta Mage 10/ Frost Mage 7; SW 17. PWW 8.
Daeryel Karaharo - wysoki elf mężczyzna Sorcerer 7/Holy Liberator 6/Exalted Arcanist 1; SW 14. PWW 9. Zaklęcia jak Sorcerer 7, Holy Liberator 6.
Alvia'nera Serel'thil - wysoki elf kobieta Sorcerer 5/Mage 5/Ultimate Magus 4; SW 14. PWW 6. Zaklecia jak Sorcerer 9, Mage 7.
Delinerion Ousseaunathemar – wysoki elf mezczyzna Sorcerer 6; SW 6. PWW 3.


Shattrath:

Pene'Lope O'ai - draenei kobieta Warrior 4/Melee Hunter 8/Gladiator 7; SW 19. PWW 19.
Karan – draenei kobieta Warrior 10/Gladiator 4/Exemplar 4; SW 18. PWW 18.
Ataliya vea Nasif - draenei kobieta Priest 10/Divine Oracle 8; SW 18. PWW 11. Zaklecia jak Priest 18.
Lathiell Nellanaar - draenei kobieta Paladin 11/Vindicator 6; SW 17. PWW 17. Zaklecia jak Paladin 5.
Arion - draenei mezczyzna Warrior 10/Commander 4; SW 14; PWW 14.
Talurathius - draenei mężczyzna Contender 7/Expert (Medic) 4/Streetfighter 3; SW 14. PWW 13.
Naama - draenei kobieta Warrior 8/Barbarian 2/Bone Crusher 2; SW 12. PWW 12.
Aku - ork mezczyzna Barbarian 5/Gladiator 5/Spirit Champion 1; SW 11. PWW 11.
Eauphis Zeyis - draenei kobieta Runemaster 11;SW 11. PWW 8.
Skara – ork kobieta Scout 4; SW 4. PWW 3.
Farra - draenei kobieta Monk 5; SW 5. PWW 3.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016, 23:53 przez imiennik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cwiru
Posty: 593
Kontaktowanie:

Re: Fabularna sila postaci - Spis

Post#2 » 26 lis 2012, 1:42

Nowa Horda :

Orkowie:

Ashnar "Sorrowbringer" Stormreaver - ork mezczyzna Warrior 1/Shaman 2/Warlock 18/Necromancer 28; SW 49. PWW 25. Zaklecia jak Shaman 2, Warlock 44, Necromancer 46.
Kragen - ork mezczyzna Rogue 10/ Shadowdancer 6/ Infiltrator 10/Epic Infiltrator 1; SW 27. PWW 18.
Galiash "Shagal" Mistbreaker – ork mezczyzna Warrior 14/Mounted Warrior 5/Gladiator 6; SW 25. PWW 25.
Meshta – ork kobieta Barbarian 17/ Occult Slayer 5; SW 22. PWW 22.
Sheinath Thunderwolf - ork kobieta Barbarian 2/ Shaman 10/ Primal 3/ Sorcerer 4/ Rage Mage 1; SW 20. PWW 14.
Rerg Neckbreaker - fel ork mezczyzna Barbarian 10/ Bone Crusher 7/ Berserker 2/ Felsworn 1; SW 20. PWW 20.
Rashga – ork mezczyzna Shaman 16/ Spiritwalker 2; SW 18. PWW 13. Zaklecia jak Shaman 18
Reshog - ork mezczyzna Scout 13/ Subversive 4; SW 17. PWW 12.
Noruna - ork kobieta Runemaster 20; SW 20. PWW 15.
Agaki - ork kobieta Uncorrupted Warlock 5/ Blood Magus 8; SW 13. PWW 6. Zaklecia jak Warlock 12.
Nakka - ork kobieta Warrior 6/ Windwarrior 2; SW 8. PWW 8.
Agrothar Firebearer - ork mezczyzna Far Seer 4; SW 4. PWW 3.
Bord'gar - ork mezczyzna Warlock 3; SW 3. PWW 1.
Morg - ork mezczyzna Warrior 2; SW 2. PWW 2.
Rshara - ork kobieta Shaman 2; SW 2. PWW 1.

Taureni:

Aree'kawni z Płaskich Kopyt - tauren mężczyzna mężczyzna Auradin 18/Anointed Knight 10/Dragonsworn (Red) 2/Priest 4/Legendary Dreadnought 4; SW 38. PWW 36. Zaklęcia jak Priest 5
Howa Śnieżne Kopyto – Tauren mężczyzna – Expert (Medic) 1/Scout 7/Rogue 7/Reaping Mauler 5/Arcane Alchemist 1/Agent Retriever 7; SW 28. PWW 20. Zaklecia jak Mage 8.
Shav z Płaskich Kopyt - tauren mężczyzna Paladin 16/Anointed Knight 10; SW 26. PWW 26 Zaklecia jak Paladin 8.
Shahaine z Czarnych Kopyt - tauren mezczyzna Sorcerer 4/Lone Druid 5/Arcane Hierophant 10/Mystic Theurge 5; SW 24. PWW 19. Zaklecie jak Sorcerer 19, Druid 20.
Eshquon - tauren kobieta Lone Druid 12/Savagekin 10; SW 22. PWW 22.
Onwari - zywiolak ognia kobieta Priest (Fire) 11/ Elemental Savant (Fire) 10; SW 21. PWW 12. Zaklecia jak Priest 19.
Matwautale - Tauren mężczyzna Barbarian 10 / Bersekrer 10 / Gladiator 1; SW 21. PWW 21.
Numees - tauren kobieta Hexblade 20; SW 20. PWW 20.
Norius z Wędrowców Świtu - tauren mężczyzna. Shaman 12/Warrior 5/Expert (medic) 3; SW 20. PWW 16. Rzuca zaklęcia jak Shaman 12.
Cahai - tauren mężczyzna Warrior 2/Battle Shaman 4/Melee Hunter 4/Anointed Knight 8/Holy Strider 1; SW 19. PWW 19.
Garahune Czarny Jezor - tauren mezczyzna Hexblade 4/Rogue 3/Far Seer 7/Spirit Walker 4; SW 18. PWW 13. Zaklecia jak Far Seer 11.
Kajiki - tauren mężczyzna Hexblade 4/Elementalist 2/Abjurant Champion 5/Spellsword 5; SW 16. PWW 15. Zaklęcia jak Hexblade 2, Elementalist 10.
Shikoba - tauren kobieta Hunter 7/Shaman 3/Wilderness Stalker 5; SW 15. PWW 14. Zaklecia jak Shaman 3.
Ann'the - tauren kobieta Druid 14; SW 14. PWW 10.
Kerag - tauren mezczyzna Scout 8/Wilderness Stalker 2; SW 10. PWW 8.
Orirn Cichy - tauren mezczyzna Expert (medic) 3/Melee Hunter 4/Warrior 3; SW 10. PWW 9.
Ohanzee - tauren mezczyzna Warlock 1/Auradin 5/Spellbreaker 1; SW 7. PWW 6.
Neaketh - tauren mezczyzna Hexblade 6; SW 6. PWW 6.
Harfnar Bloodvenom - tauren mężczyzna Melee Hunter 4/Warrior 2; SW 6. PWW 6.
Ozuo - tauren mężczyzna Bard 4/Dark Inscriber 2; SW 6. PWW 4.
Lohith - tauren mezczyzna Warrior 3; SW 3. PWW 3.
Bearish – tauren mężczyzna Hunter 2; SW 2. PWW 2.
Haman'ah'kohe - tauren mezczyzna Warrior 2; SW 2. PWW 2.
Pannoowau - tauren mężczyzna Priest 2; SW 2. PWW 1.



Trolle:

Makali – troll gurubashi kobieta Scout 8/Rogue 2/Horizon Walker 8; SW 18. PWW 15.
Zul'Antu - drakkari troll mezczyzna Rogue 12/Assassin 3/Occult Slayer 1; SW 16. PWW 12.
Mha’uii - troll kobieta Witch Doctor 8; SW 8. PWW 6.
Cha'sule 'Umai' Zho'Umai - troll kobieta Witch Doctor 5; SW 5. PWW 3.


Niezalezne Plemiona Trolli :

Ishnee - zywiolak ziemi kobieta Shaman 12/Reaping Mauler 5/Elemental Savant (Earth) 10/Stonelord 5; SW 32. PWW 24. Zaklecia jak Shaman 20.
Aljingish – duch voodoo mezczyzna Runemaster 21/Shadow Ascendant 10/Void Disciple 1; SW 32. PWW 22. Zaklecia jak Runemaster 21.
Y'sao - zywiolak powietrza Far Seer 10/Divine Oracle 10/Elemental Sevant (Air) 10/Fatspinner 2; SW 32. PWW 18. zaklecia jak Far Seer 30.
Kall'ai - zandalari troll kobieta Scout 6/Shaman 10/Shadow Hunter 10/Assassin 2; SW 28. PWW 19. Zaklecia jak Shaman 20.
Uzzmo'taraku - troll mezczyzna Inscriber 20/Bronze Dragonsworn 3; SW 23. PWW 11. Zaklecia jak Inscriber 21.
Zangu - troll mezczyzna Shaman 1/Melee hunter 2/Lone Druid 19; SW 22. PWW 21.
Zarasha – troll kobieta Witch Doctor 21; SW 21. PWW 15.
Yabarkas - troll mezczyzna Battle Shaman 18/Elemental Savant (Air) 2; SW 20. PWW 19. Zaklecia jak Battle Shaman 20.
Khajim - troll mezczyzna Witch Doctor 10/Priest 1/Hexer 6; SW 17; PWW 11. Zaklecia jak Shaman 12, Priest 14.
Zan'ziri - troll dzunglowy kobieta Melee Hunter 6/Wildrunner 9/Animal Lord 1; SW 16. PWW 16.
Linbrit Antiope - lodowy troll kobieta Hexblade 16; SW 16. PWW 16.


Quel'Thalas

Ivelios Bloodspeaker - krwawy elf mezczyzna Sorcerer 7/Rogue 5/Arcane Trickster 10/Unseen Seer 10/Epic Infiltrator 1; SW 33. PWW 18. Zaklecia jak Sorcerer 27.
Akilah Sarathel - krwawy elf kobieta Rogue 21/Shadowdancer 6/Perfect Wight 5; SW 32. PWW 22.
Brinnan Cael`iat - krwawy elf kobieta Aristocrat 1/Shaman 11/Hunter 8/Wilderness Stalker 6/Spirit Walker 6; SW 32. PWW 26. Zaklecia jak Shaman 17.
Ezdallorn Eilis'maern- krwawy elf mezczyzna Blood Knight 6/Priest 15/Warpriest 10; SW 31. PWW 27. Zaklecia jak Paladin 3, Priest 20.
Sellyen Nor’Dalar – krwawy elf mezczyzna Focused Mage 8/Necromancer 18; SW 26. PWW 13. Zaklecia jak Mage 24, Necromancer 26.
Caerthir Hawkwing – krwawy elf mezczyzna Mage 12/Warmage 10/Archmage of Kirin Tor 2 (kriomanta)/ Ley Walker 2; SW 26. PWW 13. Zaklecia jak Mage 26.
Kyane Tyrian - krwawy elf kobieta Warrior 6/Sorcerer 6/Eldritch Knight 10/Death Knight 3; SW 25. PWW 22. Zaklecia jak Sorcerer 21.
Andrenn Sunblaze - krwawy elf mezczyzna Blood Knight 20 / Priest 4; SW 24. PWW 23. Zaklecia jak Paladin 10.
Rayenn Rilynn'Salundlin - krwawy elf kobieta Sorcerer 19/ Inscriber 2/Ultimate Magus 2; SW 23. PWW 11. Zaklecia jak Sorcerer 20, Inscriber 4.
Vyir Sethra Anea'urdrenn - krwawy elf kobieta Priest 12/Divine Oracle 9/Contemplative 2; SW 23. PWW 13. Zaklecia jak Priest 23.
Valandil Dryear'lylth - krwawy elf mezczyzna Warrior 18/Death Knight 1/Inscriber 1/Abjurant Champion 1; SW 21. PWW 20. Zaklecia jak Inscriber 3.
Reneth Sunset - krwawy elf mezczyzna Sorcerer 17; SW 17. PWW 8. Zaklęcia jak Sorcerer 17.
Arkamal Baequilylth - krwawy elf mezczyzna Lone Wolf Runemaster 13/Anointed Knight 1/Blood Knight 1/Bone Crusher 2; SW 17. PWW 17. Runy jak (Lone Wolf) Runemaster 13.
Saltharion Dryearlylth - krwawy elf mezczyzna Contender 12/ Assassin 4; SW 16. PWW 15.
Malanior - krwawy elf mezczyzna Hexblade 16; SW 16. PWW 16.
Kathara Azuretear - krwawy elf kobieta Swashbuckler 6/ Dervish 8; SW 14. PWW 14
Andris Sunblaze - krwawy elf kobieta Priest 14; SW 14. PWW 10.
Leahanne Sunweaver - krwawy elf kobieta Wandering Hunter 6/ Marksman 2/ Buccaneer 2; SW 10. PWW 10.
Vyndon Flamecaller - krwawy elf mezczyzna Mage 6/Ley Walker 4; SW 10. PWW 5. Zaklecia jak Mage 10.
Ithael Eirtahl Alean'arnith - krwawy elf mezczyzna Contender 5/Duelist 5; SW 10. PWW 10.
Felithe - krwawy elf kobieta Bard 7 /Duelist 1; SW 8. PWW 6.
Velain Dwinarne - unikalne wynaturzenie mezczyzna Arcane Alchemist 8; SW 8. PWW 4.
Lanela - krwawy elf kobieta Priest 6; SW 6. PWW 4.
Baelali - krwawy elf kobieta Shadowmage 6; SW 6. PWW 3.
Casiel Dawnwatcher - krwawy elf mezczyzna Inscriber 2/Priest 2; SW 4. PWW 2.
Valfred Silverbane - krwawy elf mężczyzna Expert (medyk) 2; SW 2. PWW 1.


Podmiasto:

Krameth Blackroot - nieumarly mezczyzna Warrior 28/ Sorcerer 1; SW 29. PWW 28. Zaklecia jak Sorcerer 1.
Firethal Lightbearer - nieumarly mezczyzna Mage 14/Necromancer 2/Warmage 10/Death Knight 1; SW 27. PWW 14. Zaklecia jak Mage 25, Necromancer 27.
Velantha - nieumarla kobieta Priest 1/Warrior 12/Argent Dawn Templar 3; SW 16. PWW 15. Zaklecia jak Priest 3.
Ekkehard - nieumarly mezczyzna Priest 10/ Loremaster 6; SW 16. PWW 10. Zaklecia jak Priest 16.
Kathanos 'Czerwona Strzala' Quoilien - nieumarly mezczyzna Warrior 5/ Dark Ranger 5; SW 10. PWW 10.
Marfin - nieumarly mezczyzna Sorcerer 6/Nightmare Spinner 3; SW 9. PWW 4.
Ezekiel "Stryga" Katve - nieumarły mężczyzna Aristocrat 1/ Warrior 4/Necromancer 2/Mounted Warrior 2/Commander 1; SW 10. PWW 8.
Draed - nieumarły mężczyzna shadowmage 6; SW 6. PWW 3.
Anna - nieumarly kobieta Sorcerer 2; SW 2. PWW 1.


Kartele Goblinskie:

Kartel Steamwheedle:


Rhan Gail - pólelf kobieta Bard 6 /Lyric Thaumaturge 8; SW 14. PWW 10. Zaklecia jak Bard 14.


Kartel Bilgewater:


Izzete Strawrocket - goblin kobieta Tinker 4/ Mage 6/ Techno Mage 10; SW 20. PWW 13. Zaklecia jak Mage 15
Lex Looter - goblin mezczyzna Tinker 10/ Engineer 7/ Steam Warrior 3; SW 20. PWW 12.
Omygys - goblin mezczyzna Priest 7/ Evangelist 1; SW 8. PWW 5.
Bamm Redwire - goblin mezczyzna Tinker 6/ Sapper 1; SW 7. PWW 4.
Dr Vezz - goblin mezczyzna Expert (lekarz) 6; SW 6. PWW 4.
Fixila "Candy Kaboom" - goblin kobieta Bard 2; SW 2. PWW 1.



Pandareni :

Nifu - pandaren mężczyzna Bard 5/Ardent Dilettante 2; SW 7. PWW 4. Zaklęcia jak Bard 6.
Xingyu - pandaren mężczyzna Monk 3; SW 3. PWW 2.

Awatar użytkownika
cwiru
Posty: 593
Kontaktowanie:

Re: Fabularna sila postaci - Spis

Post#3 » 26 lis 2012, 1:44

Rycerze Hebanowego Ostrza:

Beloreth Thiar’Nell - darkfallen kobieta Focused Mage 12/Necromancer 24/Fatespinner 5; SW 43. PWW 20. Zaklecia jak Mage 38, Necromancer 40.
Saevron Frozenblade – elf mezczyzna Warrior 10/Sorcerer 6/Eldritch Knight 10/Death Knight 10/Spellsword 4; SW 40. PWW 37. Zaklecia jak Sorcerer 22.
Nayari Windfury - nocny elf (banshee) kobieta Scout 11/Dead Shot 10/Marksman 10; SW 33. PWW 30.
Gloaall - darkfallen mężczyzna Necromancer 5/Blood Magus 10/Mindbender 4/Loremaster 3; SW 24. PWW 10. Zaklecia jak Necromancer 18.
Khyades Azar - czlowiek mezczyzna Warrior 10/Necromancer 5/Death Knight 6; SW 21. PWW 18. Zaklecia jak Necromancer 8.
Zelmveth Ettln’thym - darkfallen mężczyzna Warrior 2/Sorcerer 4/Spellsword 6/Abjurant Champion 5; SW 19. PWW 17. Zaklęcia jak Sorcerer 12
Karl - nieumarly mezczyzna Warrior 15/ Death Knight 3; SW 18. PWW 18.
Mairwen - nieumarla kobieta Dark Inscriber 14; SW 14. PWW 7.
Zyv - geist kobieta Rogue 10/ Assasin 2; SW 12. PWW 8.
Ren - nieumarły ork mężczyzna Warrior 5/ Gladiator 2/ Death Knight 1; SW 8. PWW 8.
Alessja – nieumarly pólelf kobieta Priest 5/Necromacer 2; SW 7. PWW 4. Zaklecia jak Priest 5, Necromancer 2.


Srebrzysta Krucjata:

Enimgs Svalan - pólork mezczyzna Barbarian 10/Berserker 10/Bone Crusher 8/Legendary Dreadnought 2; SW 30. PWW 30.
Nitius Redhawk - czlowiek mezczyzna Warrior 12/Spellbreaker 10/Mounted Warrior 5/ Commander 1; SW 28. PWW 28.
Leivdor Lyvain Ethil'maern - krwawy elf kobieta Warrior 15/Ex-Occult Slayer 2/Spellbreaker 10; SW 27. PWW 27.
Ezrasha "Gheroth" Wilcza Łapa - unikatowy nieumarły mężczyzna Barbarian 10/Bone Crusher 7/Exemplar 4/Death Knight 4; SW 25. PWW 25.
Gillian Waycrest - czlowiek kobieta Scout 20/Dead Shot 4; SW 24. PWW 19.
Sivion Ven'lar – czlowiek mezczyzna Paladin 10/Priest 7/Argent Dawn Templar 7; SW 24. PWW 22. Zaklecia jak Paladin 8.
Daren Faithbringer - czlowiek mezczyzna Paladin 13/Argent Dawn Templar 10; SW 23. PWW 23. Zaklecia jak Paladin 11.
Rickon Hallister - czlowiek mezczyzna Aristocrat 5/Warrior 12; SW 17. PWW 15.
Agatha - vrykul kobieta. Elementalist 8/ Elemental Savant (Earth) 5; SW 13. PWW 6. Zaklęcia jak Elementalist 12.
Gardo Wolun - człowiek mężczyzna Warrior 10; SW 10. PWW 10.
Archiel - draenei mężczyzna Barbarian 7/Warrior 2/Bone Crusher 1; SW 10. PWW 10.
Zah'amah - troll mężczyzna Focused Mage 7/Ur-Priest 1; SW 8. PWW 3. Zaklęcia jak Mage 7, Priest 4.
Faestela Whitetemper – krwawy elf kobieta Paladin 7; SW 7. PWW 4. Zaklecia jak Paladin 3.
Kahealaria Shadowthorn - nocny elf kobieta Priest 2/Expert (Herbalist) 2; SW 4. PWW 2.
Odmar Longbeard - krasnolud mezczyzna Commoner 2/Warrior 1; SW 3. PWW 2.
Latoredas Savreyn - krwawy elf mezczyzna Warrior 2; SW 2. PWW 2.


Winterskorn:

Jörvar Hreinnsson - vrykul mezczyzna Warrior 5/ Gladiator 10/ Runemaster 4; SW 19. PWW 18. Zaklecia jak Runemaster 4.
Björn Svertingson - vrykul mezczyzna Melee Hunter 10; SW 10. PWW 10
Forgmav Svertingson - vrykul mezczyzna Expert (Blacksmith) 8/ Warrior 2; SW 10. PWW 8
Ragnarr Yngvarrsson - vrykul mezczyzna Runemaster 8/ Barbarian 2; SW 10. PWW 8. Zaklecia jak Runemaster 8.
Rega Svaredotr - vrykul kobieta Far Seer 10 SW 10. PWW 7. Zaklecia jak Shaman 10.


Inni:

Aerandir - póldemon mezczyzna Warrior 6/Sorcerer 12/Spellsword 10/Demon Hunter 10; SW 41. PWW 32. Zaklecia jak Sorcerer 22.
Malakstrasz "Malakhai" - unikatowy czerwony smok Shaman 17; SW 40***. PWW 35. Zaklecia jak Shaman 35.
Seniran - wysoki elf mężczyzna Bard 26/ Sublime Chord 10; SW 36. PWW 24. Zaklęcia jak Bard 36.
Kot – tigon mezczyzna Swashbuckler 16/Thief Acrobat 5/Duelist 10/Warshaper 1; SW 32. PWW 29.
Venn Landavala – genasi many kobieta Inscriber 9/Dark Apothecary 10/Enchanter 7/Elemental Savant 3 (sonika); SW 30. PWW 15. Zaklecia jak Inscriber 24.
Fenvara - pólelf kobieta Sorcerer 5/Lone Druid 5/Arcane Hierophant 10/Verdant Lord 6/Swanmay 2; SW 28. PWW 22. Zaklęcia jak Sorcerer 15, Druid 22.
Yash'avrok - Mroczny troll mężczyzna Rogue 5/ Shadowdancer 8/ Dervish 7/ Hunter 2/ Witch Doctor 1; SW 27. PWW 22. Zaklęcia jak Witch Doctor 1.
Faellys Poult – pólelf kobieta Aristocrat 1/Focused Mage (iluzjonistka) 12/Shadowcrafter 4/Warmage 2/Argent Savant 3/Necromancer 1; SW 23. PWW 11. Zaklecia jak Mage 21, Necromancer 19.
Sheyen - taunka kobieta Battle Shaman 16/Tempest 5/Spirit Champion 1; SW 22. PWW 22.
Kysira - nieumarła kobieta rogue 10/ shadowdancer 10 SW 20. PWW 14
Ferragano - czlowiek mezczyzna Rogue 10/Assassin 9; SW 19. PWW 19
Reanni - pólelf kobieta Warrior 6/Derwish 5/Duelist 10; SW 21. PWW 21.
Vanessa Starfall - nocna elfka kobieta Warrior 13/Knight Protector 4/ Dragonsworn (red) 2; SW 19. PWW 18.
Sneneyaa - draenei kobieta Hexblade 19; SW 19. PWW 19.
Swain - ork mezczyzna Battle Shaman 15 /Warrior 2/ Expert 2; SW 19. PWW 18. Zaklęcia jak Shaman 7.
Daace - tauren mężczyzna Shaman 8/Elementalist 4/Mystic Teurge 6; SW 18; PWW 11. Zaklęcia jak Shaman 14 i Elementalist 10.
Kalitha Snow - czlowiek kobieta Expert (medic) 18; SW 18. PWW 13.
Shaeriel Reth'aress- naga kobieta Sorcerer 5/ Priest 5/ Mystic Theurge 7; SW 17. PWW 8. Zaklecia jak Priest 12, Sorcerer 12.
Nah'ri - przeksztalcony magia frostsaber kobieta Hunter 8/Horizon Walker 1; SW 17. PWW 15.
Azsyrg - saurok mężczyzna Warrior 5/ Gladiator 8/ Kensai 3; SW 16. PWW 15.
Belshanid - draenei mezczyzna Sorcerer 5/ Tinker 1/ Technomage 5/ Effigy Master 5; SW 16. PWW 7. Zaklecia jak Sorcerer 13.
Saghort - ork mezczyzna Warrior 2/Uncorrupted Necromancer 9/ Uncorrupted Warlock 4; SW 15. PWW: 8. Zaklecia jak Necromancer 13, Warlock 11.
Mojin - lodowy troll mężczyzna Barbarian 11/Bear Warrior 3; SW 14. PWW 14.
Maeden - unikatowy skunks mężczyzna Arcane Alchemist 13/ Effigy Master 1; SW 14. PWW 5. Zaklęcia jak Arcane Alchemist 13.
Isabell Axe - pólelf kobieta ex-Paladin 7/Contender 6/Dread Pirate (honorable) 1; SW 14. PWW 14.
Ethalen Shadowseeker - nocny elf mezczyzna Warrior 3/Sorcerer 2/Demon Hunter 8; SW 13. PWW 12. Zaklecia jak Sorcerer 6.
Khoo'taz - troll mezczyzna Witch Doctor 8/Hexer 5; SW 13. PWW 9. Zaklecia jak Witch Doctor 10
Doktor Hendry Jerkill - worgen mezczyzna Expert (Doctor) 7/Cancer Mage 4; SW 11. PWW 8.
Sahres - ethereal mezczyzna Mage 10 / Techno mage 2; SW 12. PWW 6. Zaklecia jak Mage 11.
Leoneiros Milner - pól ork pól czlowiek Contender 5/Reaping Mauler 5; SW 10. PWW 10.
Dedlej Kievest "N'Gal" - czlowiek mezczyna Warrior 6/Bone Crusher 3/Buccaneer 1; SW 10. PWW 10.
Attrand Phoenix - czlowiek (worgen) mezczyzna Hunter 5/ Dead Shot 4; SW 9. PWW 9.
Ignar Flamefist - czlowiek mezczyzna Priest 8; SW 8. PWW 6.
Dahrok - ork mezczyzna Warlock 8; SW 8. PWW 4.
Bahasha - ork kobieta Far Seer 6; SW 6. PWW 4. Zaklecia jak Far Seer 6.
D'yeen - draenei kobieta Bard 6; SW 6. PWW 4.
Arine Valder - czlowiek (worgen) kobieta Melee Hunter 1/Buccaner 5; SW 6. PWW 6.
Maeltas - czlowiek mezczyzna Warrior 2/Rogue 3; SW 5. PWW 4.
Melodie - wysoki elf kobieta Hunter 5; SW 5. PWW 5.
Etryk - człowiek mężczyzna Contender 4; SW 4. PWW 4.
Zan'brakar - troll mezczyzna Contender 1/Swashbuckler 3; SW 4. PWW 4.
Shay Shantae - czlowiek kobieta Swashbuckler 3; SW 3. PWW 3.
Amelia - czlowiek kobieta Priest 3; SW 3. PWW 2.
Gwyhyr - uniatowy kotołak mężczyzna Rogue 3; SW 3. PWW 2.


NPC:

Alysra - zielony smok kobieta Druid 11; SW 35***. PWW 32. Zaklecia jak Druid 29.
Pandormi - brazowy smok kobieta Sorcerer 2/Fatespinner 5; SW 30***. PWW 26. Zaklecia jak Sorcerer 24.
Ravall - człowiek mężczyzna Paladin 6/ Priest 8/ Gray Guard 6/ Church Inquisitor 10; SW 30. PWW 25. Zaklecia jak priest 18, Paladin 6.
Zaardarion – czarny smok mezczyzna Necromancer 5; SW 28 ***. PWW 26. Zaklecia jak Necromancer 23.
Shaladormi – rozwiniety brazowy smok kobieta; SW 27***. PWW 27. Zaklecia jak Sorcerer 19.
Ghakti'lar - dzunglowy troll mezczyzna Witch Doctor 16/ Priest 4/Contemplative 6; SW 26. PWW 18. Zaklecia jak Shaman 23, Priest 26.
Isender - gnom mężczyzna Elementalist 16/ Frost Mage 10; SW 26.PWW 13.
Colistrasza – czerwony smok kobieta Sorcerer 2; SW 25 ***. PWW 24. Zaklecia jak Sorcerer 20.
Lorna Crowley - czlowiek kobieta Warrior 10/ Gunman 10/ Commander 5; SW 25.PWW 25.
Sorrig - ork mezczyzna Warlock 16/ Necromancer 4/ Rogue 5 SW 25.PWW 13. Rzuca zaklecia jak Warlock 20 i Necromancer 18
Garthar Sunwhisper - krwawy elf mezczyzna Inscriber 3/Scout 8/Elven Ranger 10/Rogue 3; SW 24. PWW 18.
Celestia Sunlight - wysoki elf kobieta Bard 9/Seeker of the Song 10/Bladesinger 2; SW 21. PWW 15. Zaklecia jak Bard 20.
Mepharius - Nieumarły mężczyzna Necromancer 10/Graven One 10; SW 20. PWW 10. Zaklecia jak Necromancer 20.
Mindragora Isilia Apollinaris - czlowiek kobieta Focused Mage 15/Argent Savant 5; SW 20. PWW 9. Zaklecia jak Mage 20.
Lana Maison - czlowiek kobieta Warrior 14/ Commander 6; SW 20. PWW 20.
Nila - przeksztalcony magia nightsaber samica Contender 13/Wildrunner 2; SW 19. PWW 19.
Laok - tauren mężczyzna Far Seer 15/ Spirit Walker 3; SW 18. PWW 12, zaklęcia jak Shaman 18.
Sorg’za - ork kobieta Scout 7/Assassin 7; SW 14. PWW 10.
Sylenath - nocny elf kobieta Druid 14; SW 14. PWW 10.
Zyrah - ork kobieta Warlock 9/ Acolyte od the Skin 5; SW 14. PWW 7, zaklęcia jak Warlock 14.
Shakizin - farraki troll mezczyzna Battle shaman 13; SW 13. PWW 13.
Sebastien Gryf - czlowiek mezczyzna Swashbuckler 8/Warrior 4 SW 12. PWW 12.

Awatar użytkownika
100
imiennik
GM
GM
Posty: 529
Kontaktowanie:

Re: Fabularna sila postaci - Spis postaci

Post#4 » 26 maja 2018, 15:21

MAJOWY UPDATE SKOŃCZONY

Wszelkie uwagi, sugestie, zgłoszenia poprawek (bo mogłem jebnąć jakąś literówkę) do mnie. Następny up jakoś na wrzesień.
Post sponsorowany przez FlejmHejtFerment spólka z.o.o.

Wróć do „Ogloszenia dla graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się