Pierwszy WIelki Turniej Bohaterów!

Miejsce, gdzie mozna znalezc informacje o tym, co sie dzieje w klimacie oraz biezace plotki krazace po uniwersum.
100
azsyrg
Posty: 825

Pierwszy WIelki Turniej Bohaterów!

Post#1 » 06 cze 2016, 10:21

*Ogłoszenia takiej treści pojawiły się w stolicach każdej z ras i większych mieścinach o charakterze neutralnym na całym Azeroth, jak i w mieście świateł - Shattrath i Dalaranie*

Do wszystkich!

Ostatnie zwycięstwo, zostało okupione krwią wielu naszych braci i sióstr. Ku ich pamięci, a także w ramach zachęty dla przyszłych rekrutów, dowództwo naczelne ogłasza Pierwszy Wielki Turniej Bohaterów!

Może wziąć w nim udział każdy krzyżowiec i gość który do nas zawita i zgłosi swoją kandydaturę, by stanąć w szranki na chwałę naszych poległych braci i na przyszłą zapowiedź końca plagi i wszystkich wrogów dobra na tym świecie!

Zwycięzca turnieju, otrzyma oprócz oczywistych kwestii, takich jak nasze uznanie jego umiejętności, 5000 sztuk złota. Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma równowartość miesięcznego żołdu i równie szczere uznanie, za jego uczestnictwo ku chwale naszych poległych i tych którzy pamięci ich dochowują. Co więcej zwycięzca, który będzie pochodził z naszych szeregów zostanie obdarowany ekwipunkiem i bronią, godną czempiona turnieju.

Zawiadamiamy również, że każdy z przybyłych, na czas turnieju otrzyma zakwaterowanie, wyżywienie, jak i zostanie zapewniona mu pomoc medyczna. Niech będzie to zachętą do wspierania słusznej sprawy, jaką jest walka o lepszą przyszłość całego świata, przeciw wspólnemu wrogowi i sojuszowi chaosu, który chce zniweczyć istnienie naszego domu - wspólnego Azeroth!

Czekamy na was! Przybywajcie do znanego na cały świat przyczółku! Przybywajcie do Kaplicy Nadziei Światła! Zapisy są prowadzone do 12 dnia, tego miesiąca włącznie.


Podpisano:

Wysoki Lord Srebrzystej Krucjaty Tirion Fordring "Ashbringer".

------

Informacje z mechaniki:
Turniej jak w ogłoszeniu przeznaczony jest dla wszystkich ras i klas. Wszystkich przybywających, będzie obowiązywać regulamin Srebrzystej Krucjaty tak długo, jak będą przebywać na jej ziemiach. Prowadzony będzie bez wykorzystania SW jako bonusu do rolli ataku, jak i bonusów niesionych przez umiejętności fabularne. Dodatkowo każdy czarujący zostanie zaopatrzony w bransolety, tłumiące magię na tyle, by nie mógł nią uśmiercić drugiego uczestnika. Obowiązywać będzie opracowany wcześniej na serwerze turniejowy system trafień. Ze względu na to, że postacie posiadające już jakiś dorobek, powinny mieć jego odzwierciedlenie, równanie ilości trafień wygląda następująco:

X = 4 + (SW : 5) + (PWW : 4)

Nie sumujemy połówek, ćwiartek itd. Posługujemy się tylko pełnymi liczbami, zaokrąglając w dół.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie.

Wróć do „Wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się