Wspomnienia starych dziadów :-)

Awatar użytkownika
horto magiko

Re: Wspomnienia starych dziadów :-)

Post#21 » 20 kwie 2013, 20:27

Pamietam turnieje PVP na WoWemu gdzie siedzialo sie po kilka godzin, zeby zagrac swoja bitwe, dostac szybka czape od warlocka/priesta (którzy byli praktycznie niezniszczalni ze wzgledu na monstrualne ilosci HP - stamina dawala 30hp, a nie 10, a na dodatek mieli dobre DoTy).
Albo Mangos na którym w koncu zaczely dzialac takie rzeczy jak (bagatela) zwiekszanie mocy zaklec/leczenia, MP5...

Pamietam dobre klimaty w Morskim Bractwie i Srebrnym Wilku - Ghutar, Swistaq - dzieki i pozdro 600 od Antona.

Wielkie Targi na rynku w Stormwind organizowane przez Althara - pierwszy event, na jakim bylem, na mainie majac 15 level - pamietam, pytanie o przedmioty dla "mlodego maga" ;)

Pamietam, ze wlaczajac stealth bylo sie kompletnie niewidzialnym - oczywiscie do czasu, az ktos nie wpisal /target <twoje imie> bo to oczywiscie juz graczy lapalo. No i mozna bylo smigac po sakiewce graczom (równiez z wlasnej frakcji). Mozna bylo ich nawet zaatakowac - no ale czary nic nie robily i jedyne co zabieralo zycie, to autoattack.

Albo ten paladyn Kelthar, wiecznie narzekajacy (zreszta slusznie) na tragicznego mechanicznie w tamtych czasach paladyna i kopiacego miliard brylek rudy w Duskwood dziennie.

Fajne wspominki :)
jak juz cos pisze, to znaczy ze mam niechybnie cos waznego, madrego i ciekawego do przekazania

Obrazek

Obrazek alez panie sevhardzie

Awatar użytkownika
Vanghart

Post#22 » 01 lip 2013, 17:08

Kiedys jak jakas postac padla w klimacie, to nie bylo placzu i zgrzytania zebów, tylko rename i koncepcja od nowa. Teraz kazdy sie marszczy o rezurekta
Obrazek

Burlifaks

Post#23 » 26 lip 2013, 6:00

Ktos jeszcze pamieta, ze Przymierze mialo wlasna prase? (vide Glos Sumienia)

Muris

Post#24 » 05 gru 2013, 20:30

Hmm, co do wspominek.. ( tak tak ja zyje!) pierwsze moje pozytywne spotkanie z ekipa gmów w grze bylo dla mnie najciekawsze :D Nie wiem czy tauren ktory mnie przedstawil ysth i saldowi zgodzi sie na ujawnienie wiec nazwe go Mr. T ;) TO bylo w crossroads, miejscu najwiekszych burd miedzy graczami przeciwnej frakcji (drugim takim miejscem bylo Goldshire), ekipa siedziala przy ognisku klimacacsobie, a mr T rzekl do mnie whisperem "sluchaj, zaraz pojdziemy na bossy ale wez zaklimac troche bo to ekipa jest... tak zeby przypalu nie bylo " :D

A no ijeszcze pamietam warlocka ktory chodzil na pvp do crossroads, czlowiek imieniem Flagg, jednak z racji jego niesmiertelnosci i ciagotek do mordow hordy zwano go Fragg :D

jak sobie przypomne cos co nie bedzie elaboratem na 10 stron to napisze :)

Awatar użytkownika
Jiro

Post#25 » 06 gru 2013, 1:33

a kto mi moze cos powiedziec o trollu rogalu biegajacym po STV i bijacym biednych czlonków przymierza mówiac przy tym "to moja dzungla" albo i warlocku o wdziecznym imieniu Richard, który dostal chyba w koncu bana albo i nawet 2 za trollowanie klimatu. Strzelam, ze byl to rok 2007 lub 2008

Awatar użytkownika
Dorsz

Post#26 » 06 gru 2013, 2:12

Tych trollów to byla cala gildia.

Awatar użytkownika
DarkAlphadron

Post#27 » 06 gru 2013, 8:35

Tych trollów to cala gildia nadal jest. Tylko mniej pekuje, chyba, ze ktos sobie zasluzy. Hordzie zreszta tez sie dostawalo i wciaz dostaje!

Co do warlocka imieniem Richard... zupelnie nie mam pojecia skad wzial inspiracje.

85
Beatriccia

Post#28 » 06 gru 2013, 9:29

O ile pamietam, to nie do konca byl Richard... a bardziej Rikzard czy Riczard. Cos podobnego. Ale na bank warlock, chyba gnom.

Ale Richard jest tylko jeden!

FOR PONY!

Muris

Post#29 » 07 gru 2013, 4:15

Horto, ten paladyn nie zwal sie Kelthar, tylko Kolthar :D i prawda kopal tony rudy zelaza dziennie zeby zmaksowac skila :) o ile dobrze pamietam nawet mu sie udalo :)

A kto pamieta Mierzyka ? Tworce teorii spiskowej o kolesiostwie ? :D I to jak on pieknie olewal argumenty kazdego kto nie mial <ekipa> w nicku :D

Co tam jeszcze..o, ork imieniem Disho - w czasach kiedy szczytem instancji raidowej na wowemu bylo Blackwing Lair (czyli stare dobre bwl), jako jedyny potrafil wysolowac bossa CHromaggusa, krazyly o nim mity ze ma budzik nastawiony na czas respawnu bossa, wstaje, ubija maszkare, idzie spac dalej :D

I co do disha i ekipy jeszcze - mam nadzieje ze mi ysth wybaczy ;p
Kiedy zostalem gmem, po zalogowaniu na kanal gma ukazal mi sie piekny dialog, ktorego sens zapamietalem az do dzis:)
Gwoli scislosci Dishem gral gracz o nicku patryq, dzieciak dosc..zakrecony, delikatnie mowiac ;p
A oto dialog ;p

<ysth> tyss, patryq mi sie dzis na ciebie skarzyl ze go terroryzujesz i nienawidzisz...
<tyss> niech wypierdala.
<ysth> oto log "<patryq> powiedzial mi ze jak mnie jeszcze raz u siebie na privie zobaczy to mi urwie jaja i powiesi na choince :("
<DEVVIL> hoho to jeszcze lipiec a tyss juz widze w swiatecznym nastroju :]

pisalem z pamieci ale sens zachowalem :D aah tamte czasy byly nadzwyczaj ciekawe :D

Wróć do „Wszystko i nic”