Miss serwera - wybory

monk

Miss serwera - wybory

Post#1 » 07 paź 2017, 13:00

Mamy dość małą społeczność na naszym kochanym serwerze, a co za tym idzie wszyscy wszystkich znają, lubią bądź też nie. Tyczy się to graczy jako osoby ale przede wszystkim powinno dotyczyć postaci.

Propozycja zabawy wygląda następująco:

W postach poniżej każdy chętny gracz niech wpisze postać którą najbardziej lubi (nie swoja postać co będzie drobnym utrudnieniem).

Jeden gracz może wytypować jedną postać.

Istnieje ryzyko, że każdy gracz wytypuje inną postać, ale to i tak da jakiś pogląd na to, które są najbardziej zauważane, charakterystyczne, być może zmotywuje to graczy do jeszcze intensywniejszej gry, bądź poczynienia zmian w charakterze postaci.

Zabawa z ulubionym GMem wyglądać będzie podobnie, z tym, że tutaj damy anonimową ankietę, chyba że ktoś ma ochotę dać i opis co do swojego typu to proszę bardzo.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRPXfUIdxHRQ1NgNctmjCw8wtLepDp2L_yQdJFUH1LpPOM4A/viewform

100
azsyrg

Re: Miss serwera - wybory

Post#2 » 07 paź 2017, 13:08

Postać która najbardziej lubię: Shav.

Widziałem jak ta postać startuje od zera. Widziałem jak się rozwija. Poza tym miałem szczęście, że mogę towarzyszyć tej postaci. Jeśli o mnie chodzi to najjaskrawszy przykład bohatera. Oddany sprawie. Umiejący kochać. Mający świadomość wyższości głębokich uczuć. Szanujący je u siebie i innych. Za razem wesoły, umiejący żartować i bawić się, a do tego normalny i ciepły.

Zaś z postaci nieaktywnych to w większości taureni TKK: Wahnaataa, Yarai, Naefar, Atha, Malakhai (No dobra ten się zesmoczył i istnieje), Mojra i cała nasza taureńska gromadka. Do tego postacie Mu'shanoke i Mirith. Dawna Ekipa Srebrzystego Świtu.

Po namyśle na wyróżnienie imienne jeszcze zasługują według mnie: Altar, Gaara, Kensil, Lorm, Erdhuin, Flaag, Kelthar...

Awatar użytkownika
Asiaczek

Post#3 » 07 paź 2017, 13:31

Postać która najbardziej lubię: Enimgs

Awatar użytkownika
Tarranei

Post#4 » 07 paź 2017, 13:52

Cinszka sprawa. Wybrałbym przez większość już zapomnianego Slana, kto pamięta to dobrze wie czemu :)

Ale jako że zabawa ma sens tylko wobec postaci albo chociaż graczy aktualnie aktywnych i grających... yh yh. Kij tam, niech będzie Yash. Wielki czarny puchaty troll przytulak jest zawsze na propsie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sprawiedliwosc dla fizoli!

IRC: Fokker

"live like windrammer as you fuck"

Awatar użytkownika
85
Layla

Post#5 » 07 paź 2017, 14:03

Nikt nie pokocha mojego wyboru :(

Postać którą najbardziej lubię to Beloreth :D

Hergen

Post#6 » 07 paź 2017, 14:11

Postać która najbardziej lubię: Gardo, wygrał za minimalizm oraz "to coś"..

Na miejsce pchało się również kilka innych postaci w tym; Mardok , Aree i Shav, Lisa, Leividor, Faustus, Enigmis....jak by tak się uprzeć to łatwiej by było mi wypisywać te nieliczne postacie których nie lubię.

monk

Post#7 » 07 paź 2017, 14:30

Z nie aktywnymi jest znacznie łatwiej - Ghakti'lar, co do granych obecnie nijak się nie mogę zdecydować, ale jestem kobietą więc mi wolno. O!

Jak się zdecyduje dopisze.

Awatar użytkownika
Swain

Post#8 » 07 paź 2017, 14:47

Damtork, później znany jako Halman. Najbardziej polubiana przezemnie za klimat który reprezentowała :D.
Pomimo że możnaby wiele rzec o negatywnych cechach, w jakiś pokręcony sposób polubiłem taki niespotykany styl bycia postaci ;p.
Postacie ;>

Bo zycie to nie bajka i nie glaszcze nas po jajkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
100
Nyion
Admin forum
Admin forum
Kontaktowanie:

Post#9 » 07 paź 2017, 15:15

Takich postaci mógłbym wymienić sporo. Pierwszy do głowy przyszedł mi Vithal i to będzie mój wybór. Szkoda tylko, że postać nie żyje, a gracz już nie gra :D Z tych niegrających jeszcze bym wymienił Scynta, Zavica, Eiro i Sillvane, ale co ja poradzę, że ich już nie ma :(

Z żyjących postaci też mogłoby być sporo, ale kto jest aktywny to tak nie wiem za bardzo... Jak kogoś znajdę to może jeszcze dopiszę ;)

Edit: A ulubiony, aktywny gm to Huqel :* Ale ja praktycznie na eventach gmowych nie występowałem, więc to bardziej przez takie wspólne klimaty.

Awatar użytkownika
reginald

Post#10 » 07 paź 2017, 17:53

Beloreth!
"Noc wczesniej myslalem, ze na zawsze odeszly
Moze jak ja, tez zyczysz im smierci?
Ale, chcesz czy nie - one zawsze wracaja
Bo raz jestes mysliwym, innym razem ofiara"

GLUPOTA, ZAZDROSC, NIENAWISC

FRAGMOVIE: http://www.youtube.com/watch?v=wimx0OVZKfM :3

Wróć do „Wszystko i nic”