Podziekowania dla GM'ów

Awatar użytkownika
Swain

Re: Podziekowania dla GM'ów

Post#281 » 22 paź 2014, 23:47

Podpisuje sie pod podziekowaniami azsyrga. Dzieki ci Huqu, zmieniasz swiat :D. Warcrafta, oczywiscie na lepsze.

Do tego chcialbm szczególnie podziekowac Reveanowi za aktywne organizowanie klimatów oraz duza ilosc staran wlozonych w kazdy ze swoich projektów, Storytelling nie jest najprostrza sztuka a tobie wychodzi rewelacyjnie.

Na sam koniec dziekuje wszystkim z Ekipy którzy potrafia bez uprzedzen zwiazanych z nalogowym hejtowaniem w przeszlosci, dac szanse takim wrzodom na dupie jak ja :). Pomimo niskiej aktywnosci, fajnie miec swiadomosc ze w razie jej zwiekszenia uzyska sie bez problemu informacje odnosnie zmian jak tez odwzajemnienie szacunku bez wzgledu na stare dzieje.

No cóz to tyle, choc podziekowania w ostatnim akapicie sa bardzo ogólnikowe, sa skierowane do wszystkich ogólem jak i do kazdego z osobna. Nie wymienialem osób poniewaz nie chcialbym kogos omylnie pominac.

Awatar użytkownika
85
Layla

Post#282 » 23 paź 2014, 16:09

Podziekowania dla Brinnan, pomimo, ze nie mialysmy obie zbytnio czasu udawalo sie Tobie prowadzic swietny watek dla mojej zwiadowczyni! Dla Huqela, ze byl i zawsze bede swietnie wspominac ostatnie klimaty w Zul'aman no i niestety przerwany watek mafijny. No i dla Lugiasza, bo trzymasz tych Poszukiwaczy Gwiazd jakos w kupie :D

100
azsyrg

Post#283 » 25 paź 2014, 1:51

Nie chce aby to zabrzmialo chujowo sztucznie ale...

Podziekowania dla calej ekipy. Tych co znalem, tych co nie znam za dobrze, tych z którymi udalo mi sie kiedys wspólpracowac...

Huquowi jeszcze raz... za wszystko...
Opkowi za najemników i Kibriixa ...
Bromorowi za OWP, i postacie... zeby nie bylo Opkowi za to samo tez ale ujete bardziej tajemniczo ;)...
Ysi za AC, ZSR, Hannike, klimaty z Gillian...
Byqowi za to ze jest soba, on i tak sam wie za co xD...
Zarazie za Banshee Howl i pomoc w eventach...
Mordzie za kiedys tam TKK... (nigdy nie zapomnialem)...
Embe za to, ze juz nie mamy ze soba kontaktu...
Cwirowi za kiedys tam pvp i Watahe...
Quyleesowi ze byl wtedy gdy gasla nadzieja... (TKK tez)...
Brinn za Silvermoon i "a wlaz w cholere"...
Alaunie za "mam smoka, po co mi cycki"...
Ysth za klimat, rozmowy na ircu i w grze... glównie w przeszlosci...
Megromowi za jego krasnoluda i za Way'Haka...
Saldowi zas za Konsulat Cieni, odbanowanie mnie, darowanie tej frazy z "pierdolisz". Oprócz tego za to, ze zawsze byl rozsadny i wiedzial kiedy cos powinno sie skonczyc. Za to ze przejal ten serwer i próbowal zmieniac go na lepsze mimo, ze dobrze wiemy jak bardzo gracze nie rozumieja ideii ...
Wszystkim tym których zapomnialem wspomniec... No dobra... Devvilowi chociaz ma wyjebane od dawna ale zasluguje na wpis... Ashae tez - za zarazliwe i ujmujace wkrety...

No tak... Revowi za szlam zaglady i AD... i za to, ze próbowales nas wkrecac lagujacym kompem, a w tym samym czasie prowadziles event Night Elfom...

Embe - I BARDZO DOBRZE!

Niech sie dzieje wola nieba...
Z nia sie zawsze zgadzac trzeba...

Przypomnialem sobie to dopisalem... Zostawiam ta koncówke bo jest smieszna... A przynajmniej ja z niej wylem jak ja dzis zobaczylem.
Ostatnio zmieniony 28 paź 2014, 10:43 przez azsyrg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
operatorpieca

Post#284 » 25 paź 2014, 16:53

Obrazek
Obrazek

85
Revean
Elun

Post#285 » 27 paź 2014, 9:29

A o mnie to nie pamietal i o zielonym szlamie zaglady.

"No tak... Revowi za szlam zaglady i AD... i za to, ze próbowales nas wkrecac lagujacym kompem, a w tym samym czasie prowadziles event Night Elfom..." Ha...jedyny co pamieta ! Tamten laptop jeszcze gdzies zyje i ma nawet stare skriny !
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 0:11 przez Revean, łącznie zmieniany 1 raz.
Daroshen Windfeather-Shan'do Delar Ashanvale, druid szponów, obronca lasów i równowagi...tylko troche szalony. Wygnany, pozbawiony mocy, sluch o nim zaginal. [*]
Revean Fisher-Mistrz rybacki, sprzedawca rapotorzych jaj i króliczych lap, obrazo strzelacz, drobny oszuscik czasami. Powrócil do Stormwind na okrecie "Bialy Kruk", handlowej trójmasztowej fregacie pod bandera Theramore.

Dermont Bergrip - Stary, gruby, silny, wielki, obzarty niedzwiedz mocno spal...
Obrazek

embe

Post#286 » 27 paź 2014, 10:05

Ni cholery nie pamietam, kim jestes, azsyrg, ale spoko! =D

Awatar użytkownika
Caridan

Post#287 » 11 sie 2015, 7:53

Chciałbym podziękować za postawienie nowego forum :D

100
Vandergrift

Post#288 » 14 sie 2015, 12:03

Popieram przedmówce + dorzucam tace e-ciasteczek!
"Lord Admiral, the light of the Astronomican shines once more. Reinforcements have been dispatched to the Gothic Sector. The warp storm...it is gone! Tremble before the majesty of the Emperor, for we all walk in His immortal shadow!"

Awatar użytkownika
85
Huker
GM
GM

Post#289 » 26 sie 2015, 14:20

Masywne DZIĘKUJĘ dla Bromora za eventy najemników! Świetnie uczestniczyć w aktywnej gildii z klimatem, którym idzie nacieszyć się jak dziecko i z zaangażowanym GMem, który częściej niż raz na miesiąc zagląda do graczy. Jak również za wszystkie TP, itemy i levele - całą otoczkę poza RP, o którą nie trzeba się prosić zbyt długo! :* *pociera e-penisa*

Awatar użytkownika
Bromor

Post#290 » 27 sie 2015, 23:56

Obrazek

Wróć do „Wszystko i nic”