Podziekowania dla GM'ów

Awatar użytkownika
Tarranei

Re: Podziekowania do GM'ów

Post#271 » 10 mar 2014, 14:07

Sie podlaczem bo bylo w istocie fajno.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sprawiedliwosc dla fizoli!

IRC: Fokker

"live like windrammer as you fuck"

Awatar użytkownika
Brinnan

Post#272 » 30 mar 2014, 21:31

To beda podziekowania od GMa dla GMa, QMów i dla graczy.

Po pierwsze, dziekuje Huqelowi, Guliaszowi, Lugiaszowi i embe za pomoc w prowadzeniu cyklu eventów w Zul'Aman. Jestescie swietnymi prowadzacymi, nie zaluje, ze to wlasnie Was poprosilam o wspólprace. Bez Was ciezko by bylo stworzyc tak róznorodny klimat, który mam nadzieje zapadnie w pamiec osobom, które wziely udzial w zabawie.

Po drugie, dziekuje graczom, którzy zjawiali sie na eventy mimo trudnosci i duzej czestotliwosci ich organizowania. Bez Was nic by sie nie wydarzylo, poniewaz najlepiej zaplanowany klimat sie nie uda bez graczy, dla których to zostal zorganizowany.

Jeszcze raz dziekuje za spedzone razem póltora miesiaca na podboju Zul'Aman!
Obrazek

Awatar użytkownika
Tarranei

Post#273 » 30 mar 2014, 21:45

I ja dziekuje wszystkim zwiazanym z eventami w Zul'Aman. Ekipie za swietne przemyslenie systemu oraz doskonale prowadzenie samej fabuly, no i rzecz jasna graczom za wspólna zabawe!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sprawiedliwosc dla fizoli!

IRC: Fokker

"live like windrammer as you fuck"

Awatar użytkownika
85
Layla

Post#274 » 30 mar 2014, 21:54

Dziekowalam raz i dziekuje drugi. Bawilam sie swietnie, na niektórych plakalam ze smiechu, tak Huqel u Ciebie zazwyczaj! Czesc wprawiala mnie w zadume, to u Brinnan. A u Guliasza i Lugiasza bylo zabawnie póki gralam Ruaen, potem epizod Azanae. Nie wiem w czym embe pomagala ale tez jej bóg zaplac!
DZIEKI WIELKIE! Oby wiecej takich serii!

100
Vandergrift

Post#275 » 07 kwie 2014, 19:56

Podziekowania dla Qyleesa za to, ze potrafi znalezc czas na klimat dla groszka i pozwolic mu sie poczuc bohaterem.
Podziekowania dla Operatorapieca za to cierpliwosc w wyjasnianiu wielu spraw i zrobienie nauczyciela dla mojej postaci.
"Lord Admiral, the light of the Astronomican shines once more. Reinforcements have been dispatched to the Gothic Sector. The warp storm...it is gone! Tremble before the majesty of the Emperor, for we all walk in His immortal shadow!"

Awatar użytkownika
Bromor

Post#276 » 28 sie 2014, 13:54

Skoro jeszcze nikt tego nie zrobil, to ja postanawiam zrobic to jako pierwszy.

Dziekuje kadrze technicznej za oddanie obiektów klajmatowych.

Obrazek

100
Vandergrift

Post#277 » 28 sie 2014, 14:33

Yup! popieram i sie dopisuje! Czesc i Chwala dla kadry technomagicznej!
"Lord Admiral, the light of the Astronomican shines once more. Reinforcements have been dispatched to the Gothic Sector. The warp storm...it is gone! Tremble before the majesty of the Emperor, for we all walk in His immortal shadow!"

Awatar użytkownika
85
Gronbar

Post#278 » 28 sie 2014, 18:26

A ja podziekuje Revean'owi za rzetelne i sluszne prowadzenie klimatów nelfowych, ze wreszcie ruszyles ta wojne w dobra strone, jeszcze raz dzieki.

Awatar użytkownika
Morda

Re: Podziekowania dla GM'ów

Post#279 » 02 paź 2014, 22:02

Brinn, za najlepszy (i najdluzszy) klimatowy watek ever, z jeszcze lepszym zakonczeniem<3
Ida na Londyn! Ida purytanie!
Sila ich czystosc czyli lek przed grzechem.
Lek rodzi wscieklosc, a wscieklosc - powstanie
Ida pokonac chrzescijan - chrzescijanie.

Wt kwi 27, 2010 6:20 pm Morda has achieved [Peace is over]
______
Mordrag Jednorogi, Tauren, druid niekiedy zapominajacy, ze jest krowa, a nie kotem. Polegl wsród piasków Tanaris
Yajimba, Mroczny Troll, General Ofensywy Wojennej Piesni. Polegl na Pólnocy, razem z innymi oddajac swoje zycie pod Wrotami Gniewu
Aljingish, Runmistrz z plemienia Marji'shi, Pierwsze Ostrze Cieni Imperium. Zginal, oddajac swoje zycie, by uwolnic Har'koa

100
azsyrg

Re: Podziekowania dla GM'ów

Post#280 » 22 paź 2014, 9:09

Moze troche po czasie, ale...

Dziekuje Huqowi za caly watek zorganizowany mojej postaci (prze zajebisty), za ogólnie Z'yeefieh, ozywienie lawek AC (gdy jeszcze troche nas tam gralo). Za to, ze nigdy nie zostawiales mnie, ani pewnie innych bez odpowiedzi, o kazdej porze dnia i nocy oddawales itemy. Za ludzkie podejscie, rozmowe i pomoc :)

Wróć do „Wszystko i nic”