Podziekowania dla GM'ów

Awatar użytkownika
100
imiennik
GM
GM
Kontaktowanie:

Re: Podziekowania do GM'ów

Post#251 » 18 lip 2013, 21:53

Ogromne i zasluzone dziekuje dla DarkAlphadrona, za odegranie klimatu który, mimo tego jak sie skonczyl, byl genialny i na naprawde wysokim poziomie. Szczerze przyznam, ze dzieki niemu odczulem w koncu, ze warto bylo grac te kilka lat postacia, by stracic ja w takim stylu. Jeszcze raz Ci dziekuje i pamietaj - wisze Ci soczek jablkowy, lolo.
Post sponsorowany przez FlejmHejtFerment spólka z.o.o.

Awatar użytkownika
Brinnan

Post#252 » 22 lip 2013, 21:33

Wielkie podziekowania dla DarkAlphadrona oraz Zarazka za pomoc w prowadzeniu i swietna wspólprace. Oraz podziekowania dla graczy za obecnosc i dobra zabawe. Bez was Wyspy Echa nie zostalyby odbite!
Obrazek

Awatar użytkownika
85
Gronbar

Post#253 » 22 lip 2013, 21:40

Wielkie dzieki dla Mordy, Brinnan, DarkAlphadrona, Zarazy za super event z Odbijaniem wysp Echa! Bylo super, tak powinien byc prowadzony kazdy event militarny!

I wielkie nie-dziekuje dla Operatorapieca ;(.

EDIT: Ups, Mordziej nie prowadzil! Ale i tak naleza mu sie podziekowania za caloksztalt, wielkie dzieki!
Ostatnio zmieniony 22 lip 2013, 21:55 przez Gronbar, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
operatorpieca

Post#254 » 22 lip 2013, 21:51

I ja tez podziekuje za fajny event!
I Gronbarowi tez!
.
.
.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Bromor

Post#255 » 23 lip 2013, 7:56

Ja równiez dziekuje za fajny event Wysp Echa Brinn, Darkowi i Zarazkowi! Bawilem sie zacnie!

Awatar użytkownika
Mataicia

Post#256 » 25 lip 2013, 20:24

Ten tego, chcialbym podziekowac Darkowi naszemu za to, ze zrobil kolejny super evencik. No i za to, ze poslal moja postac do healerow. Znowu.

Awatar użytkownika
Mataicia

Post#257 » 29 lip 2013, 22:07

Kolejne dziekuje dla DARKALPHANDRONAAAAAAAAAAAA za kolejny super uber event z mnostwem gniecenia jader i wyrywania nerek <3

Awatar użytkownika
Jackiever

Post#258 » 29 lip 2013, 22:23

Dolaczam wielkie podziekowania za event z wyzwoleniem Stormwind dla Darka i jego ekipy zlowrogich kultystow. Bylo super :)

Awatar użytkownika
DarkAlphadron

Post#259 » 30 lip 2013, 7:50

Nareszcie ktos skierowal podziekowania do kultystów. Doceniac randomów!
Wielkie dzieki ode mnie - dla kazdego, kto randomowal mi przez caly okres eventów w Stormwind, Orgrimmarze i na wyspach Echa. Zaoszczedziliscie mi mase roboty, a przy okazji byla dobra zabawa - i unikalne postacie, cos, czego zaden bezimienny NPC nie osiagnie. Dobra robota, moje drogie miniony!

Awatar użytkownika
Feaorn
Opiekun Nocnych Elfów

Post#260 » 01 sie 2013, 15:50

To i ja przylacze sie do podziekowan dla DarkAlphadrona! Rad bylem wziac udzial (choc zaledwie epizodycznie) w tej miejskiej rozpierdusze w dobrej sprawie! :) Ja i mój biedny kupiec tego tez z pewnoscia nie zapomnimy - nic dziwnego, ze w koncu Robercik osiwial! :)

Ponadto, jestem pelen niekonczacej sie wdziecznosci dla Ysi i jej Pomocników za nieustanne dostarczanie Nocnym Elfom klimatów mniej i bardziej epickich, a zawsze na wysokim poziomie!
Obrazek

Wróć do „Wszystko i nic”