Podziekowania dla GM'ów

Awatar użytkownika
Tarranei

Re: Podziekowania do GM'ów

Post#261 » 17 lis 2013, 23:40

Wielkie dziamki dla Brinn za pikne umeblowanie miejscówki belfich rekrutów w Tranquillien :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Sprawiedliwosc dla fizoli!

IRC: Fokker

"live like windrammer as you fuck"

Awatar użytkownika
85
Layla

Post#262 » 18 lis 2013, 14:46

Och, mialam wstawic i zapomnialam. Podziekowania sa za calosc jaka gram do tej pory; od sierpnia. Rehabilituje sie!

Podziekowania dla GMów prowadzacych eventy dla Nocnych. (Ysia, cwiru, Darqu, Byqu w rolli rózowego smoka) i kultystów, którzy sie w sierpniu przewineli. Tak, Zabójco o Ciebie chodzi.
Na prawde, kult i te klimaty, strasznie mi sie to podoba i mam cicha nadzieje, ze poziom bedzie jeszcze, jeszcze lepszy. A juz jest wspanialy!

Zarazkowi za trud w uczeniu Layli.

Operatorowipieca, za jego trolle, smieszne sytuacje, i poswiecanie ostatnio masy czasu na to abym mogla sie odnalezc postacia u Krwawych. I za to, ze to w ogóle opek co zabija postacie. Oby w zyciu nie dosiegnal mnie ten los z Twojej reki.

Awatar użytkownika
operatorpieca

Post#263 » 18 lis 2013, 14:52

Oby w zyciu nie dosiegnal mnie ten los z Twojej reki.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
100
Nyion
Admin forum
Admin forum
Kontaktowanie:

Post#264 » 16 gru 2013, 22:49

Mój pierwszy post w tym temacie. Dlatego tez chcialbym podziekowac wszystkim GMom, tym bylym i obecnym za caloksztalt poslugi (przynajmniej od grudnia 2006), wszystkie eventy i klimaty z Waszymi postaciami jako gracze i gmi :)

Oraz dodatkowo dzieki Ysi i Huqelowi za wsparcie w moich spiskach i spiseczkach i odgrywanie oraz prowadzenie eventów dotyczacych mojej postaci. Po jakiejs dwuletniej przerwie dzieki Waszemu wsparciu fajnie sie do RH wrócilo. A to jeszcze nie koniec ;)

Awatar użytkownika
DarkAlphadron

Post#265 » 20 gru 2013, 23:24

Bo przy prowadzeniu eventu sobie przypomnialem o kims...
Tak wiec dziekuje Huqelowi, za:
a) Zostanie perfidnie przeze mnie wykorzystanym do poprowadzenia prywatnego watku dla postaci, i
b) Konsekwentne, dlugie i cholernie ciekawe prowadzenie eventów dla Cieni Imperium nawet przed tym, jak dostal mu sie kopniak awansowy.
I salut za to, ze chce ci sie to wszystko planowac.

Awatar użytkownika
Lug
Zastepca Administratora Forum

Post#266 » 21 gru 2013, 0:32

o>
Fizley Flametail - Gnom mag, Arcymag Kirin Tor
Nitius Redhawk - Czlowiek wojownik, weteran z Northrend
Valanis Glavier Haunder - Worgen, lowca glów
Northalar Nemudorei - Nocny elf, zwiadowca
Dr. Vezz - Goblinski doktor nauk medycznych, psychologicznych i torturologii stosowanej
Ithael Eirtahl Alean'arnith - Krwawy elf, soulknife, najemnik

80
rash

Post#267 » 19 sty 2014, 23:47

<Wygrzebuje temat ze starej skrzyni i przeciera kurz reka.>
No to ja chcialbym przeslac podziekowania: DarkAlphadron, OperatorPieca i Bromor - dzieki za ruszanie klimatów Hordy w OWP. Na prawde wielkie dzieki.
<Zostawia temat na wierzchu, tak w razie czego.>

Awatar użytkownika
100
Damtork
Kontaktowanie:

Post#268 » 09 mar 2014, 22:00

Obrazek
Dla Margo za zainteresowanie sie i zdzialanie czegos dla Piratów :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tyrr

Post#269 » 09 mar 2014, 22:04

Ja tez!

Awatar użytkownika
85
Layla

Post#270 » 10 mar 2014, 12:06

Huqelowi i Brinnan ale szczególnie Huqelowi, za ta serie ze smokojastrzebiami. W koncu byla jakas smierc! Duzo krwi i w ogóle. Jestem \o/ zadowolona, chce wiecej. :D Na Huqelowe bede chodzic chociazbym miala wygrzebac czas spod szafy.

Wróć do „Wszystko i nic”