Podziekowania dla GM'ów

Awatar użytkownika
Gart

Podziekowania dla GM'ów

Post#1 » 10 gru 2009, 18:48

Byl temat na starym forum by Trisek, bedzie i tutaj.

Wiec, regulamin 'mówi':

11. GM/Administrator nie zwraca zadnych przedmiotów utraconych w skutek bledu skryptu lub serwera, nawet, jesli takie zdarzenie jest udokumentowane w postaci loga lub obecnosci przy stracie czlonka ekipy.

I w tym miejscu dziekuje yavi'emu za przywrócenie postaci, która zniknela wprawdzie z powodu najzwyklejszego bledu serwera i wcale nie musial tego robic, jako stoi w regulaminie. Moze wreszcie niektórzy dostrzega, ze to wciaz tam jest i przestana sie czepiac innych szczególów [tak nawiazujac do innego tematu z forum].

I zeby ten temat byl caly czas zywy.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ArissAssirA

Re: Podziekowania do GM'ów

Post#2 » 11 gru 2009, 1:34

To i ja sie dolacze do podziekowan.

Dziekuje za milutki kramik, i to ze tak szybko go postawiono.
Wiem ile pracy wymaga czasem znalezienie czego trzeba :*

zgrzycistopa

Post#3 » 11 gru 2009, 10:26

ano w ogole nalezy podziekowac za zwracanie glownie zazniknietych przedmiotow. takoz zapodziekowuje;)
If you like to dance we're giving you a chance- just go for a while and find your own style!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Thibble Rechot -Minister Nauki i Technologii Gnomeregan Mitta Protos, Czlonek Komitetu Centralnego Rady Gnomereganskiej -martwy ale nie do konca

Gwaldemugh Smakosz -Pirat, zaprawiony w boju kucharz i poczatkujacy szaman- zmarlo mu sie

Awatar użytkownika
Elmin

Post#4 » 14 gru 2009, 12:33

Ja chcialem podziekowac za min. mój postulat o Quippla. Quipple roxa.
Krunch - Tauren Warrior
Krathos - Draenei Warrior - Zginal w Booty Bay
Zin'mashar - Troll Death Knight

Lyreni Sehel'ine

Post#5 » 14 gru 2009, 14:43

Moje gorace podziekowania dla Keti za cierpliwe i skwapliwe zbieranie moich danych i wsparcie techniczne, czesta pomoc oraz wyrozumialosc.

Tym samym równiez dla Reginalda ze niezmordowane wysluchiwanie mych prósb, niezliczona ilosc udzielonej pomocy, meblowanie a takze programowanie zachowan mobów.

Saldowi, za piecze nad eventami i konsultacje w ich zakresie, pomoc bywa nieodzowna nieraz.

Moranowi za to, ze pierwszy raz od dluzszego czasu odwazyl sie konkretnie odpowiedziec na mój prv :P

Yaviemu, za dyskusje w zakresie pvp i klimatu oraz informacje techniczne, które pomagaja mi w samodzielnej pracy.

Azs

Awatar użytkownika
Vanghart

Post#6 » 14 gru 2009, 18:52

A ja podziekuje Predatorowi, za dostarczanie Wszystkich kfiatkuff z podan :P
<smierc><impreza>
Obrazek

Awatar użytkownika
Arthas

Post#7 » 17 gru 2009, 21:49

Przede wszystkim Moranowi i Byqowi za to ze pomagali mi niezliczona ilosc razy.
Saldowi za druga szanse.
Yaviemu za Naxxramas.

Wielkie dzieki!
Obrazek

Galin

Post#8 » 17 gru 2009, 21:56

Saldowi za sciagniecie bana :]

szyszka

Post#9 » 20 gru 2009, 2:19

No to ja serdecznie dziekuje Megromowi za poprawienie modelu postaci. Nawet o to nie poprosilem, a zrobil to tak, sam z siebie, z dobrego serca, dlatego jeszcze wieksze dzieki!

PS: No i zycze wiecej szczescia do cyfer ;-)

Dalian

Post#10 » 29 gru 2009, 13:38

Galin pisze:Saldowi za sciagniecie bana :]

Z tego co mi wiadomo to nie tylko Saldowi takie podziekowanie sie naleza gdyz takie decyzje podejmuja razem. (Chyba)

Równiez chcialbym podziekowac wszystkim GMom za zdjecie bana.
W szczególnosci Saldowi i Yaviemu.(Który mi powiedzial ze taka mozliwosc w ogóle istnieje)
Oraz Moranowi za czesta pomoc nawet gdy byl zajety.

Wróć do „Wszystko i nic”