Northrend, czyli musicz miec armie

Wasze pomysly badz oczekiwania wzgledem serwera RH.
Awatar użytkownika
Swistaq

Re: Northrend, czyli musicz miec armie

Post#11 » 14 maja 2012, 9:11

Gmem nie jestem, ale na offie to AV wspierane przez dzielnych lowców przygód, czempionów swoich frakcji rozwala LK.
Wiec jesli ktos sie klimatycznie zakreci tam i nie jest jakims rolnikiem, co tam nagle <jest>, tylko wspólpracowal przez jakas czesc kampanii NR, to czemu nie?
"Life is brutal. Swistaq is Swistaq."

Budzisz Potepionych, Ojcze
Budzisz swoja duma
Zdradzonego slugi ostrze
Moze byc Twa zguba
"Gloria Neoangelis" -2.1

Awatar użytkownika
Swain

Post#12 » 14 maja 2012, 11:21

:1cheesy:
Hehehehe...
Widze ze poruszamy umarle watki ,,lowców przygód'' xD
Zabawne ^^.

A swoja droga, watpie by kazdy chcacy z sobie znanych powodów klimatycznie walczac z plaga KONIECZNIE by chcieli miec nad karkiem dowódców (którzy swego rodzaju sa lajtowi jak na moje oko, ale nie kazdy musi to wiedziec, lecz wiekszosc mysle ze wolalaby twardych <shrugs> takie przynajmniej mam wrazenie) którym musza podlegac by spelniac swe pragnienia do walki.

W kazdym badz razie... Powodzenia w czyszczeniu North. I wedlug mnie zastanowienie sie nad tymi lowcami przygód i innymi swego rodzaju badziewiami jest dobrym pomyslem.
Postacie ;>

Bo zycie to nie bajka i nie glaszcze nas po jajkach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Khangax
Kontaktowanie:

Post#13 » 14 maja 2012, 14:51

Osobiscie pokladalbym wiare w rzemieslnikach ze Stormwind, wytoczymy ich jako tajna bron w przelomowym etapie starcia...

Zreszta o ile pamietam, na bicie Malygosa byl zaproszony caly swiat (nawet rzemieslnicy ze Stormwind!), wiec nie sadze by na LK mialo isc tylko te max 10 osób z AV (a zwykle taki jest oddzial uderzeniowy na wiekszych eventach).

Awatar użytkownika
emiel

Post#14 » 14 maja 2012, 15:12

Samo ICC bedzie globalne, zreszta AV zaczelo juz wycieczki dyplomatyczne do innych frakcji, coby kazdy kto chce, mial klimatyczne podstawy zeby sie tam pojawic. Wiec jesli sa jakies bardziej zorganizowane frakcje w których sa gracze którzy maja ochote przejsc sie na ICC, niech najlepiej napisza do mnie, to sie poumawiamy.
Jonatan Javert - Sztywny jak kij od miotly general Trybunalu. Kraza plotki, ze pod twarda skorupa nosi serce. ~Theme~
Atme J'Amalesh - Windykator Aldoru. Teoretycznie. ~Theme~

Wróć do „Propozycje”