Nieoficjalny spis postaci i wątków, klimacimy!

Wasze pomysly badz oczekiwania wzgledem serwera RH.
Hergen
Posty: 51

Nieoficjalny spis postaci i wątków, klimacimy!

Post#1 » 07 maja 2017, 11:58

Ostatnimi czasy...dobra cały czas, można zauważyć że klimaty na RH funkcjonują jako spore wyspy otoczone morzem klimatycznej nicości. Nikt nie ławczy poza umówionymi klimatami a szkoda..
Więc wasz zbyt aktywny n00b wpadł na jakiś pomysł i tym razem go zrealizuje od początku do końca bez zajmowania czasu MG.
Spis postaci
1.Aktualizowany znacznie częściej niż oficjalny spis postaci.
2.Postać jest przyporządkowana do miejsca w którym się znajduje, nie do frakcji. Przykład-sierżant Alfonso służy srebrzystej krucjacie ale znajduje się na górze Hylaj, więc w normalnym spisie funkcjonuje w AC a w ,,fanowskim" będzie się znajdował na ziemiach nocnych elfów (góra Hylaj).
3.Uwzględnia rasę, płeć oraz rozpiskę.
4.Wzór:
Imię:
Rasa:
Rozpiska:
Położenie: W miarę dokładne, np: jej dom w Goldshire.

Uwaga!!: Metagaming jest karany przez MG. Wszystkie informacje zawarte w spisie są tylko i wyłącznie do użytku graczy, nie postaci.
Uwaga!!!: Proszę o wysyłanie danych tylko postaci którymi możesz i chcesz grać. Osadzenie w zakładach karnych, szpitalach psychiatrycznych oraz prawdziwie martwi nie powinni być traktowani jako w 100% zdolni do klimatu. Jeśli twoja postać nie może się oddalić na dalej niż 3km od swojego miejsca zamieszkania to proszę, nie wysyłaj jej danych.

Spis wątków
1.Twoja postać żyje w jakimś pozbawionym oficjalnego klimatu miejscu? Ma żonę/dzieci/psa i nie może wyjechać nie wiadomo gdzie? Chcesz poławczyć? Nie chce ci się szukać po ludziach na Irc? Od tego jest spis wątków.
Dzięki czarodziejskiemu tematowi na forum znajdziesz ludzi którzy zapełnią twój ukochany pogrzeb...no dobra, coś bardziej optymistycznego. Jeśli szukasz kogoś kogo może spotkać twoja postać w terenie to szukaj własnie tutaj!
2.Wątek-osobiste zdarzenie postaci ciągnące się przez więcej niż 7 dni.
3.Wzór.
Położenie geograficzne:
Postacie: Czyli komu umarł pies.
Krótki opis: O co chodzi. Maks 9-16 słów.

Wróć do „Propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się  •  Zarejestruj się