Godzina dla RH

Wasze pomysly badz oczekiwania wzgledem serwera RH.
Awatar użytkownika
100
qylees

Godzina dla RH

Post#1 » 28 sie 2016, 20:31

Online jest zły. Nie wiem czy jest sens zaklinać rzeczywistość, przejrzałem stare tematy i tam ludzie załamywali ręce, że ~15 osób zalogowanych wieczorami to jest sromota i upadek RH - teraz możemy o takim wyniku pomarzyć.
Wynika to z wielu przyczyn oczywiście, ale moim zdaniem ważnym czynnikiem jest fakt, że stosunkowo trudno jest złapać kogoś na klimat bez umawiania się specjalnie na ircu, a to trochę zabija ideę spontanów - kiedyś, gdy na RH jeszcze się koxało można było w przerwach między klimatami faktycznie coś robić - i to napędzało trochę spontany, bo zawsze ktoś gdzieś był w grze. Teraz rzeczywistość jest jaka jest...

...Ale mam propozycje, która może podziałać przy współpracy nas wszystkich!

Apel: Niech każdy z Was o 19:00 każdego dnia zaloguje się to gry na swoją postać. Logujcie się na swoje mainy, na secondy, na postaci w gildiach. Macie akurat wolny wieczór? Nie ma meczu, nie idziecie na piwo? Zalogujcie się. Bez wołania po ircu, bez pytania, bez proszenia. Spójrzcie na social i idźcie klimacić gdzie możecie. Niech ekipanci robią tym zebranym grupkom spontaniczne minieventy, żeby pobudzić im klimaty, albo nawet zróbcie sobie event bez ekipantów.

(zapraszam do dyskusji czy coś)

Awatar użytkownika
Lug
Zastepca Administratora Forum

Re: Godzina dla RH

Post#2 » 28 sie 2016, 21:31

Tak. Podoba mi się takie pospolite ruszenie.
Fizley Flametail - Gnom mag, Arcymag Kirin Tor
Nitius Redhawk - Czlowiek wojownik, weteran z Northrend
Valanis Glavier Haunder - Worgen, lowca glów
Northalar Nemudorei - Nocny elf, zwiadowca
Dr. Vezz - Goblinski doktor nauk medycznych, psychologicznych i torturologii stosowanej
Ithael Eirtahl Alean'arnith - Krwawy elf, soulknife, najemnik

Awatar użytkownika
85
Layla

Re: Godzina dla RH

Post#3 » 29 sie 2016, 18:10

Brace yourselves. Pospolite ruszenie is coming!
Oby to wypaliło ;)

Wróć do „Propozycje”