Potrzebuję opinii - opowiadanie autorskie

Stworzyles cos i chcesz sie tym pochwalic? Wrzucaj tutaj!
Awatar użytkownika
Andrenn

Potrzebuję opinii - opowiadanie autorskie

Post#1 » 30 sty 2018, 18:15

Wcześniej jednak słowo wstępu:

Czując głód RP-ienia spytałem kolegów czy nie spróbowaliby papierowego homebrew RP. W tym przypadku zamiast na mechanikę postawiłem na fabułę: całość umieściłem w uniwersum zbliżonym do serii Wolfenstein (TNO od Machinegames przede wszystkim). Mamy więc świat w latach 60-tych gdzie III Rzesza dominuje nad właściwie całą Europą oraz Wschodnim Wybrzeżem USA. Więcej tła w załącznikach:

https://drive.google.com/file/d/1bzY-dYmqcIgpJTbEzgGSNsfixppTTUzV/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1N_8zYerS5f5KowwZ6w1eNVH4SsZ7iJNq/view?usp=sharing

DO RZECZY:

Jako że postawiłem na rozbudowę świata gry i na interakcję z NPC, postanowiłem w formie opowiadania przedstawić wydarzenia sprzed dwóch lat czasu gry. Było ono wspominane przez kilka ważnych NPC-ów ponieważ przedstawiał jedną z postaci w wyraźniejszym świetle. Przesłałem znajomym skończone opowiadanie w ramach fabularnego lore. Póki co gra jest bezterminowo zawieszona (niewykluczone że skończy się zanim na dobre rozkręci), a trochę żałuję że trochę siedziałem nad tym światem a nawet nie dojdziemy do połowy historii.
W każdym razie zainteresowani niech rzucą okiem okiem na to co napisałem z prośbą o opinie. Należy jednak zaznaczyć że:
- jestem początkujący jeśli chodzi o pisarstwo
- całość pisałem przede wszystkim w przypływie weny
- ewentualne luki w fabule lub niedomknięte wątki miały otrzymać wyjaśnienie w samej grze
- proszę o opinię bo w wolnym czasie trochę tworzę jak znajdę dobry pomysł, a opinie pomógłby mi poprawić niedociągnięcia.

Gdyby całość jednak przypadkiem kogoś zaciekawiła to można słać priv.
Obrazek

Wróć do „Twórczosc”