[Event] Dzieci białej kozy

Miejsce, gdzie mozna znalezc informacje o tym, co sie dzieje w klimacie oraz biezace plotki krazace po uniwersum.
Hergen
Posty: 51

[Event] Dzieci białej kozy

Post#1 » 28 gru 2017, 23:32

Dzieci białej kozy
Obrazek
,,Między gwiazdami a gnijącymi ochłapami tego tonącego w ścierwie świata coś się rusza. Ty to widzisz, ja to widzę. Trójca też to widziała."
-Ostatnie słowa Gregorego.A
W najgłębszej otchłani żyją prawdziwe potwory-ludzie. Te istoty widziały więcej niż powinny a niektóre w swojej głupocie jeszcze przypatrywały się wszelakim okropieństwom w poszukiwaniu prawdziwej drogi do szczęścia.
Pewna rodzina swego czasu widziała najwięcej....różnie ich zwali, zwą i nie będą zwać. Psychopaci? Oddani złu? Sztywniaki? A może by tak wydłubać sobie oczy by móc za pomocą zakrwawionych oczodołów spojrzeć na sprawę jeszcze jeden przeklęty raz?

Informacje
-Oficjalne, nadzorowane przez Hukera zakończenie większości wątków związanych z rodem Artfordów co oznacza całkiem spory wgląd w pewne sprawy.
-To nie jest historia o Fredzie czy A.Artford, to historia o was. W wątku nie pojawi się żadna znana wam już postać a wiele tajemnic dzielni poszukiwacze przygód będą musieli rozwiązać samodzielnie.
-Częściowo otwarty event do którego można dołączyć praktycznie każdą postacią o dowolnej klasie i dowolnym charakterze (u mroków zalecał bym jednak odrobinę skrytości..).
-Akcja osadzona głównie w lesie Elwyn, Stormwind oraz Duskwood. Część fabuły zakłada również podróże w miejsca ogólnie dostępne.
-Fabuła osadzona wokół poczynań waszych bohaterów wystawionych na złowrogi skowyt historii. Tutaj nie ma głównego bossa, jedynego słusznego zleceniodawcy ani wielkiej nagrody. Jeśli chcesz to możesz pewnych rzeczy nawet nie ruszyć a i tak całość na tym nie ucierpi.
-Nieliniowa opowieść w różnych odcieniach szarości. Brak jasno określonej jasnej ścieżki której odszukanie znajduje się jedynie w zakresie postaci.


Zainteresowany?
-Zagadaj do mnie w grze, na irc albo forum.
-Również w razie jakichkolwiek wątpliwości możecie się zwrócić do Hukera. Śmiało, MG nie gryzą (a przynajmniej ja tak słyszałem).
-Niektóre założenia przygody mogą zostać zmienione pod drużynę więc wolałbym wiedzieć kto i kim będzie grał.

Kanały na Irc i w grze
join #duskwood <-irc
/join duskwood <-kanał w grze

Hergen
Posty: 51

Re: [Event] Dzieci białej kozy

Post#2 » 08 sty 2018, 19:59

W pół drogi do szaleństwa
Obrazek
,,Zmienia się bo musi i chce, ale to dopiero początek tej drogi która prowadzi w nieznane. Dokąd go doprowadzi pokaże czas."-Shav
Mówią że szaleństwo to tak naprawdę postrzeganie świata takim jakim jest-wolnym, nieograniczonym przez surowe zasady społeczeństwa oraz zdrowego rozsądku. Według innych szaleństwo jest dotykaniem sfer wykraczających poza wąskie ściany postrzegania. Ściany, zasady..to one piętnują, czynią szalonym w oczach innych. Bez nich nie ma cierpienia oraz obłędu.
Według tych co budują ściany wszystko co się w nich nie mieści musi być niewłaściwe. A co dla was, poszukiwacze przygód jest niewłaściwe w najbardziej piętnującym znaczeniu tego słowa?

Pierwszy event-sobota
W przyszły weekend (13-14 stycznia) zaczynamy wątek Dzieci Białej Kozy czyli szarą opowieść o trudnych wyborach, przekraczaniu granic i drugiej stronie lustra.
-Pierwsze zlecenie (albo rozkaz..) dostaniecie w Stormwind, raczej jeszcze przed eventem.
-Istnieje możliwość zagadania do mnie na PW i bardziej personalnego wciągnięcia w przygodę.
-Klimat przeznaczony dla wszystkich postaci, niezależnie od klasy, rasy i SW. Hordziakom zalecał bym jednak jakiś cud umożliwiający im pobyt na ziemiach przymierza a mrokom odrobinę skrytości.
-Warto pamiętać że cała opowieść jest bardziej nastawiona na fabułę i myślenie niż czarospam oraz machanie mieczem, więc apeluję do wszystkich o niepchanie się tutaj tylko dla łatwego SW z nadzieją że jakoś machnie się mieczem raz,dwa i po sprawie.

Start w sobotę 12 stycznia o godzinie 18.40-19.00

Hergen
Posty: 51

Re: [Event] Dzieci białej kozy

Post#3 » 07 lut 2018, 20:50

Z powodu niejasnego stanu jednego z głównych npc oraz prawdopodobnej likwidacji resztek frakcji Artfordów, wątek został zawieszony i być może pewnego dnia doczeka się remeka.


Dla wszystkich chętnych-szykuję bardziej stała alternatywę ale potrzebuję na to przynajmniej 2 chętnych.

Popatrzcie w niebo..
Obrazek

Wróć do „Wydarzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Zaloguj się  •  Zarejestruj się