Wyprawa kolonizacyjna-nowy Lordaeron

Miejsce, gdzie mozna znalezc informacje o tym, co sie dzieje w klimacie oraz biezace plotki krazace po uniwersum.
Hergen

Wyprawa kolonizacyjna-nowy Lordaeron

Post#1 » 10 sty 2017, 22:30

*Ogłoszenie w dzielnicy Katedralnej, Stormwind*
Ród Artford oraz Kościół Świętego Światła poszukują wszystkich, niezależnie od stanu majątkowego i rasy w celu zorganizowania wyprawy kolonizacyjnej której celem będzie nowy Lordaeron. W Stormwind handel idzie kiepsko? Nikt nie chce wynająć twojego ostrza? Nowy świat stoi przed tobą otworem.
Dzięki wspaniałości Srebrzystej Krucjaty ziemie północy zostały całkowicie oczyszczone, dzięki czemu nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo.
-Fredric Artford.

Edit: Raczej sporą cześć będzie prowadzić Liliamy-zmianie ulegnie także miejscówka. Sorry za zmianę planów-akurat zbiegłem się z czasem z pomysłem innej osoby dzięki czemu ma szansę powstać naprawdę dobry klimat/jednorazowa przygoda.

{P.S Czas coś wreszcie rozkręcić. Uwaga! Celowo nie powiadomiłem krucjaty o tym zdarzeniu dzięki czemu cała wyprawa nabierze nieco pikanterii :). }

Wróć do „Wydarzenia”