Shattrath - Dolne Miasto

Dzial z opisami serwerowych organizacji i gildii, oraz karty naszych postaci.
Awatar użytkownika
85
Huker
GM
GM
Posty: 647

Shattrath - Dolne Miasto

Post#1 » 14 kwie 2017, 11:26

Shattrath
Obrazek


Miasto Światła tętni życiem jak dawniej, chociaż dziś jest domem różnorodnych ras. Z pomocą Sha'tar mieszkańcy podnoszą je z kolan, współpracując w imię wspólnego dobra. Dzięki obecności A'dala, Shattrath stało się ostoją wielu zagubionych istnień, ściągających z rozbitego Draenoru i nie tylko. Stolica draenei stała się wielokulturowym zlepkiem, który w całości trzyma głównie dobroczynny wpływ naaru.

Tragedie i cuda mają najczęściej miejsce w jednej z dzielnic - Dolnym Mieście. Slumsy, tymczasowe schronienia, pola namiotowe i ruiny świątyń przebudowane na przytułki wypełniają zrujnowane ulice. Uchodźcy zamieszkujący to miejsce wspomagają się jak mogą, a mogą niewiele. W każdym razie było tak do czasu, aż sytuacja wokół Shattrath nie została unormowana. Wtedy to, odciążeni przez licznych herosów, kapłani Aldoru mogli zwrócić więcej uwagi na wymagających opieki uciekinierów. Pojawiły się karawany, osiedla poza murami i farmy. A tam, gdzie formuje się dobrobyt, zjawiają się Ci, którzy chcą na nim skorzystać - nie przykładając się do uczciwej pracy. Bynajmniej.

Chociaż samo Shattrath jest wolne od negatywnego wpływu i złych intencji, poza jego murami organizują się różne grupy, chcąc ugrać dla siebie coś z odradzającego się miasta. Wykorzystując fakt, że bohaterowie zajęci są demonicznymi wpływami w dalszych częściach Draenoru, uprzykrzają życie próbującym stanąć na nogi uchodźcom. Rabowanie karawan, haracze ściągane od farmerów i myśliwych, nieprzemyślane gospodarowanie wątłymi zasobami -
to tylko niektóre ze zbrodni, których się dopuszczają. Walczących z nimi mieszkańców Dolnego Miasta wspierają kapłani Aldoru i nie tylko, jednak jedno imię jest słyszalne częściej niż inne - Amaltheia.

Zatroskana Amaltheia, Ukochana Ama, Piastunka, Niania czy po prostu Ama - kapłanka Aldoru prowadząca jeden z przytułków - już od jakiegoś czasu jest na ustach wielu uchodźców. Słynąca z płonących mów służka Światłości zbiera wokół siebie wiernych - i nie tylko - chcących usłyszeć pocieszenie oraz uwierzyć w wizję lepszego jutra. Chociaż niewiele wiadomo o samej Amalthei, stała się ona w oczach mieszkańców Dolnego Miasta namacalną figurą wsparcia, które im się należy. Z tego powodu wokół mówczyni zbierają się jednostki chętne oraz zdolne do walki o świat dobrobytu, pełen nadziei oraz szczęścia - ten, który prezentuje w swoich modlitwach kapłanka.


* * *

Do kogo to klimat? Przede wszystkim do postaci zamieszkujących Shattrath - w szczególności Dolne Miasto - chętnych pomóc w walce o lepsze jutro. Dlatego zachęcam do tworzenia nowych-przyszłych bohaterów, ale i tych z historią nie odrzucę, jeśli nie będzie ku temu powodów. Jest to najprostsza droga do wpasowania się, a inne chętnie uzgodnię.

Jaki to klimat? Odrobinę miejski, odrobinę podróżniczy, odrobinę oparty o dyplomację, a odrobinę o argument pięści. Będziemy rozprawiać się z grupkami pełnymi niecnych zamiarów, więc wszystko może się zdarzyć! Nie jest to związane z jedną, konkretną organizacją - raczej z miejscem jakim jest Dolne Miasto w Shattrath.

Do kogo z tym? Do mnie! Na forum, jak widać, lub na ircu - nick (najczęściej) Huqel. Kanał irc: #Lower_City.

Wróć do „Gildie i Bohaterowie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Zaloguj się  •  Zarejestruj się