Powrót po długiej nieobecności

Wszelkie pytania, odpowiedzi, problemy i propozycje rozwiazan
Hergen

Powrót po długiej nieobecności

Post#1 » 07 sty 2017, 22:57

Od 4 miesięcy w ogóle nie ruszałem wowa. Praktycznie jestem zresetowany.
W skrócie:
1.Jak wyglądają relacje między Ironforge a Stormwind?
2.Jak mniej więcej wygląda linia czasowa serwera? Chodzi mi o trzecią, drugą i pierwszą wojnę.
3.Z miejsca pragnę przeprosić za moje nagłe zniknięcie. .
4.Jakie grupy są nadal aktywne?
5.Od listopada tego 2016 zdarzyło się coś szczególnego o czym każda postać na serwerze powinna wiedzieć?
6.Gilneas nadal funkcjonuje jako ,,królestw do którego się nie jedzie"?
7.Srebrzysta krucjata poczyniła jakieś znaczące postępy w odzyskaniu góry Hylaj?
8.Jak obecnie wygląda konflikt między hordą a przymierzem?

100
azsyrg

Re: Powrót po długiej nieobecności

Post#2 » 08 sty 2017, 14:16

1. Najlepiej Ci odpowie Imiennik.
2. Od trzeciej wojny minęło chyba z dwadzieścia lat.
3. Nie ma sprawy.
4. Srebrzysta Krucjata, Krasnoludy, Grupa najemna Gwieździsta Przystań. Nieco mniej aktywne to Stowarzyszenie. Jest jeszcze kilka innych grających okazjonalnie.
5. Zostały wznowione ochotnicze działania na Górze Hyjal. Spaczony czerwony smok Kyharstrasz zaatakował Żelazną Kuźnię.
6. Tak. Gilneas funkcjonuje jako królestwo do którego się nie jedzie.
7. Srebrzysta Krucjata znów się reaktywuje do poważniejszej walki razem z ochotnikami.
8. Na chwilę obecną Wschodnie Królestwa są zajęte sobą. Orkowie tłuką się z Nocnymi Elfami. Reszta frakcji Hordy i Przymierza jest w stanie wojny, ale nie podejmują działań wojennych otwartych.

Hergen

Re: Powrót po długiej nieobecności

Post#3 » 08 sty 2017, 15:57

Tym razem w ramach starej tradycji....WoW przestał działać. Z tego co dowiedziałem się na IRc-zmieniliście serwera tak że własny ,,patched.exe" nie jest wymagany. Problem w tym że wersja patched.exe nie jest kompatybilna z patchem serwera przez co nie mogę się połączyć.
Żeby było zabawniej to MWoW.exe wita mnie errorem ,,The CAS system was unable to instalize: ClientHandler: instalization error: failed fetching the CDN configuration file".
Mógłby ktoś wrzucić działający MWow.exe?

Wróć do „FAQ”