W kwestii itemów niestandardowych

Dzial informacyjny, gdzie Ekipa zamieszcza swoje postanowienia.
Awatar użytkownika
100
imiennik
GM
GM
Posty: 530
Kontaktowanie:

W kwestii itemów niestandardowych

Post#1 » 21 lis 2017, 21:55

Z racji drobnych zmian i generalnie ogarniania spraw ekipowych i innych takich, ogłaszam wszem i wobec, że rozpoczyna się tworzenie spisów itemów niestandardowych, posiadanych przez postaci na serwerze.

Czym są itemy niestandardowe? Wszelkimi przedmiotami fabularnymi, których nie da się zdobyć od tak. Wszystkie pierścienie teleportacji, diademy intelektu, buty szybkości, adamantytowe miecze dwuręczne +5 i pancerze odporności na ogień z ciemnego żelaza - innymi słowy wszystkim, co umagicznione i/lub wykonane z egzotycznych składników.

Do 31 grudnia 2017 roku włącznie proszę wysyłać do mnie na priv zgłoszenia listy itemów na danych postaciach. Itemy, które nie zostaną zgłoszone do tego czasu przepadną w eter.

Listy mają zawierać krótkie nazwy i opisy itemów, ich właściwości, sposób uzyskania ich (I nie mówię tu o "sposób uzyskania: klimat"), oraz nick GMa/gracza, z którym uzyskanie itema zostało uzgodnione.

Wzór listy:

Imię postaci: Rycerz Mroku Janusz
Lista itemów:
1. Miecz dwuręczny z saronitu - Zwykła, dwuręczna klinga - zdobyta podczas wojny na Northrend, wylootowana z jednego z rycerzy śmierci po bitwie pod azjol'nerub - od GMa Ysth
2. Gogiel mechagnoma - Pojedyncza soczewka na oko w oprawce z prawdziwego srebra, pozwalająca przybliżać obraz i dająca +2 do rolli na obronę przed obrażeniami od kwasu - Wyciągnięta z mechagnoma podczas walk w Ulduarze - GM Lugiasz.
Post sponsorowany przez FlejmHejtFerment spólka z.o.o.

Awatar użytkownika
100
imiennik
GM
GM
Posty: 530
Kontaktowanie:

Re: W kwestii itemów niestandardowych

Post#2 » 01 sty 2018, 13:55

Termin nadsyłania PW z itemkami zakończył się. Jak napisałem - nienadesłane itemki przepadają, bez wyjątku. Możecie uznać, że magia napędzająca przedmioty się wyczerpała/zostały ukradzione albo coś w ten deseń.

A tak generalnie szczęśliwego nowego roku i miłej gry.
Post sponsorowany przez FlejmHejtFerment spólka z.o.o.

Wróć do „Ogloszenia dla graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się