ZMIANY!

Dzial informacyjny, gdzie Ekipa zamieszcza swoje postanowienia.
100
azsyrg
Posty: 825

ZMIANY!

Post#1 » 24 sie 2016, 11:27

Witam serdecznie.

Chciałbym zawiadomić wszystkich naszych obecnych graczy jak i przyszłych chętnych o kilku zmianach jakie są już w trakcie realizacji:

1. Zniesienie podania o konto:

Postanowiliśmy, że podania o konto przestają obowiązywać na naszym serwerze. Każdy chętny do gry, powinien zgłosić się do gmów: Lugiasz (Lug na forum), Byqu, ZuyFutrzaq (azsyrg na forum) i wyrazić chęć rozpoczęcia swojej przygody na naszym serwerze. Uwzględnić tam login i hasło. (Te drugie może później zmienić komendą z gry)

Zgłoszenie o założenie konta można tez wysyłać na naszą niezmienną skrzynkę rh.podania@gmail.com.

Po założeniu konta proszę spodziewać się wiadomości, bądź maila zwrotnego.

2. Zgłoszenia postaci do przyznania SW i niestandardowych przedmiotów:

System SW na chwilę obecną pozostaje niezmieniony. Co w związku z tym - w wypadku chęci uzyskania wyżej wymienionych należy poprzeć to podaniem, do czego też zachęcamy. Należy to zgłosić mistrzom gry wymienionym w punkcie pierwszym (irc bądź PM), bądź skorzystać z adresu mailowego: rh.podania@gmail.com. W przypadku tzw. Update SW zasada też pozostaje niezmieniona i można ją odnaleźć w poświęconym temu temacie.

3. Nowe EMU i zmiana patcha:

Obecnie trwają prace nad utrwaleniem stabilności nowego emulatora, na jakim zostanie postawiony nasz serwer. Będzie to też wiązało się ze zmianą hostingu. W ciągu najbliższych tygodni zostanie umieszczona dokładniejsza informacja na temat konkretnego patcha, jak i linki do clienta czy innych przydatnych rzeczy związanych z tym.

Wszystkie konta zostaną przekonwertowane. Nikt nie straci postaci zgodnie z zasadą, którą zawsze kierowaliśmy się od początku naszego istnienia. NIE MA WIPE'ÓW!

4. Renowacja i oczyszczenie forum:

Aby łatwiej było odnaleźć się wszystkim chętnym rozpoczynamy proces oczyszczenia forum w celu pozostawienia na nim przydatnych informacji i wyzbycia się wielu nieaktualnych spraw.

5. Lore:

Sprawa lore zostanie szerzej omówiona w specjalnie stworzonym do tego temacie przez ekipę serwera. Znajdzie się jak zawsze miejsce na starsze jak i nowsze wątki.


Proszę oczekiwać nowych wieści i zapraszam do wspólnej zabawy w imieniu swoim i społeczności RH :)

Awatar użytkownika
TomEdo
Posty: 253

Re: ZMIANY!

Post#2 » 24 sie 2016, 20:30

Podejście numer jeden, montowania nowego emulatora, odbędzie się na początku września. Dziękujcie Ysth za chęć pomocy. Miłego wieczoru.

Wróć do „Ogloszenia dla graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się