Czystka forum

Dzial informacyjny, gdzie Ekipa zamieszcza swoje postanowienia.
Awatar użytkownika
100
Nyion
Admin forum
Admin forum
Kontaktowanie:

Czystka forum

Post#1 » 26 lip 2015, 21:33

Hej,

To znowu ja, duch RHowego forum. W ten weekend udało się trochę przeczyścić i zaktualizować forum. W tym poście znajdziecie informacje o tym co się stało i zmieniło w tym czasie.

1. Usuniętych zostało prawie 10 000 botów. Z niedobitkami jeszcze się rozliczę.
  2. Jak obiecałem w tym temacie, użytkownicy mający 0 postów zostali usunięci.
  3. Ustawiona jest nowa captcha dostarczona przez google. Boty mają większe wyzwanie.
  4. Skrypt forum zaktualizowany do wersji 3.1.5 (z wersji 3.0.12).
  5. Przez powyższe forum wygląda inaczej, ponieważ nie znalazłem poprzedniego stylu na nową wersję (ale nie szukałem długo).
  6. Przez ograniczenia hostingu musiałem podzielić backup bazy na trylion plików nim go odtworzyłem na drugiej bazie, ale napisałem do tego program. Musiałem się pochwalić.

A jeśli chodzi o obecny wygląd, to od teraz forum ma parę dodatkowych... detali:
  1. Forum lubi się z urządzeniami mobilnymi.
  2. W edycji profilu, w zakładce profil znajdziecie nowe pola zaczynające się od "WoW". Jak ustawicie sobie tam jakieś dane, to z prawej strony Waszego avataru pojawi się skrót tych informacji. Np. spójrzcie na mój post tutaj.
  3. Jeśli ustawicie sobie wyżej opisane pola i nie macie lub usuniecie sobie avatar, to dostaniecie automatycznie avatar dla tej klasy, rasy, płci i lvlu (tak, różnią się lvlami, ale jak dokładnie to sobie sprawdźcie). Np. mój obecny (w dniu pisania postu) avatar.
  4. W ustawieniach konta znajdziecie możliwość przełączania się między stylami forum. Have fun.
  5. Tła styli są animowane na stronie głównej (nie na wszystkich, bo kilka kart forum z animacjami potrafi mulić słabszy sprzęt).
  6. Tooltipy z wowheada działają! Trzeba tylko wpisać

Kod: Zaznacz cały

[url=http://www.wowhead.com/item=17058/fish-oil]Fish oil[/url]
    i będzie działało to tak Fish oil <- (najedź tu kursorem)
  7. Na forum można tworzyć statyczne strony. Napiszę ekipie jak to zrobić. Ponieważ forum lepiej wygląda niż strona to przygotowując w przemyślany sposób strony na forum możemy pozbyć się tej naszej strony www (nie podlinkuję!). Wygląda to np. tak: Regulamin lub tak: Zagraj ale nie przykładałem się do tego w ogóle. Linki do tych stron można umieszczać w głównej belce albo przy menu z prywatnymi wiadomościami itp. (przykłady właśnie tam są póki co). Sprawa do przemyślenia.

To tyle, have fun :)

Awatar użytkownika
100
Nyion
Admin forum
Admin forum
Kontaktowanie:

Re: Czystka forum

Post#2 » 27 lip 2015, 20:08

To znowu ja. Zdaje mi się, że dobiłem ostatnie boty na forum.

Obrazek

Na skutek wszelkich operacji ucierpieli użytkownicy, którzy mieli 0 postów i nie odezwali się w tym temacie. Oraz dział "Wszystko i nic" drastycznie się skurczył. Paru użytkowników, jak np. Szeroky, z powodu ucięcia tematów z "Wszystko i nic" stracili swoje posty i wg. forum mają ich 0 (jeszcze 10 minut temu forum kłamało, że mają ich więcej, więc będąc dobrym dla użytkowników pozwoliłem sobie wyzerować im liczniki, PRO USER PROACTIVITY).

Have fun ;)

Wróć do „Ogloszenia dla graczy”