Fabularna sila postaci - Spis postaci

Dzial informacyjny, gdzie Ekipa zamieszcza swoje postanowienia.
Awatar użytkownika
cwiru
Posty: 593
Kontaktowanie:

Fabularna sila postaci - Spis postaci

Post#1 » 26 lis 2012, 1:39

Królestwo Stormwind:

Hannika Vavion – czlowiek kobieta Paladin 10/Priest 18/High Divinist 3/Warpriest 4; SW 35. PWW 28. Zaklecia jak Priest 23, Paladin 5.
Sigfrid Coal - czlowiek mezczyzna Rogue 33; SW 33. PWW 24.
Lemar Marco Redsun - czlowiek mezczyzna Hexblade 4/Necromancer 4/Abjurant Champion 5/Spellsword 10/Eldrich Knight 8; SW 31. PWW 29. Zaklecia jak Necromancer 21.
Redarian Silverwolf - czlowiek mezczyzna Aristocrat 2/Paladin 19/Red Dragonsworn 6; SW 27. PWW 24. Zaklecia jak Paladin 11.
Seilin - czlowiek kobieta Rogue 7/Sorcerer 4/Unseen Seer 10/Infiltrator 3/Duelist 3; SW 27. PWW 19. Zaklecia jak Sorcerer 14.
Larion Cunster - czlowiek mezczyzna Rogue 7/Shadowdancer 10/Lasher 9; SW 26. PWW 22.
Redarian Silverwolf - czlowiek mezczyzna Aristocrat 2/Paladin 19/Red Dragonsworn 6; SW 27. PWW 24. Zaklecia jak Paladin 11.
Gerard - czlowiek mezczyzna Priest 16/Warpriest 10; SW 26. PWW 22. Zaklecia jak Priest 21
Caridan Silverwolf – czlowiek mezczyzna Warrior 12/Scout 7/Expert (Kowal) 7; SW 26. PWW 22.
Ysbail Sullivan - czlowiek kobieta Warrior 7/Duelist 10/Dervish 9; SW 26. PWW 26.
Veriger Wor'denay – czlowiek mezczyzna Paladin 21/Warrior 1/Bone Crusher 4; SW 26. PWW 26. Zaklecia jak Paladin 10.
Lisa Lyceth - pólelf kobieta Contender 13/Buccaneer 4/Gunman 5/Hunter 2; SW 24. PWW 24.
Barthanis Crimsonshield - czlowiek mezczyzna Paladin 20/Commander 3; SW 23. PWW 23. Zaklecia jak Paladin 10.
Debrek - czlowiek mezczyzna Warrior 5/Gladiator 10/Street Fighter 5/Master Throwerer 2; SW 22. PWW 22.
Revean Gaedwy - czlowiek mezczyzna Rogue 9/Warrior 2/Infiltrator 10/Street fighter 1; SW 22. PWW 16.
Evessi - czlowiek kobieta Rogue 13/Scout 1/Infiltrator 6; SW 20. PWW 13.
Vameria Cal’zone – wysoki elf kobieta Rogue 11/Infiltrator 5/Assassin 4; SW 20. PWW 14.
Shel'vey Didealo - wysoki elf mezczyzna Contender 7/Assassin 6/Duelist 6; SW 19. PWW 17.
Elren Gake - człowiek mężczyzna Hunter 15/Wilderness Stalker 3; SW 18. PWW 18.
Eleutherius Lightshield - czlowiek mezczyzna Priest 15/Contemplative 3; SW 18. PWW 13. Zaklecia jak Priest 18.
Sulien Ironwrench - wysoki elf kobieta Tinker 7/Gunman 5/Engineer 7; SW 19. PWW 15.
Eriwald - czlowiek mezczyzna Rogue 7/Thief Acrobat 5/Master Thrower 5/Expert (Iluzjonista) 1;SW 18. PWW 13.
Elenor Crosschess - człowiek kobieta Focused Mage 14/Necromancer 3; SW 17. PWW 8. Zaklecia jak Mage 15, Necromancer 17.
Alayne Vesstal - czlowiek kobieta Mage 10/ Frost Mage 5/ Loremaster 2; SW 17. PWW 8. Zaklecia jak Mage 17.
Dagonet - czlowiek mezczyzna Aristocrat 1/Knight 12/Commander 4; SW 17. PWW 17.
Argos - czlowiek mezczyzna Mage 10/ Mindbender 6; SW 16. PWW 8. Zaklecia jak Mage 13
Eiress - czlowiek kobieta Knight 7/Swashbuckler 1/Commander 1/Kensai 5/Vigilante 1/Exemplar 1; SW 16. PWW 12.
Katia – czlowiek kobieta Rogue 10 / Master Thrower 5; SW 15. PWW 12.
Gorath - czlowiek mezczyzna Warrior 4/ Priest 6/ Warpriest 4; SW 14. PWW 12. Zaklecia jak Priest 8
Tamisa Longston - czlowiek kobieta Rogue 11/ Shadow Dancer 2; SW 13. PWW 9.
Zelgarth Serpenthelm - czlowiek mezczyzna Ex-Paladin 6/Blackguard 5/Warrior of Darkness 1; SW 12. PWW 12.
Samuel Thorne - człowiek mężczyzna Rogue 6/Tinker 3/Scout 3; SW 12. PWW 8.
Wez - Czlowiek kobieta Arcane Alchemist 9/ Rogue 3; SW 12. PWW 6.
Bastien Fairchild - człowiek mężczyzna Expert (Botanist) 1/Tinker 7/Techslayer 2; SW 10. PWW 6.
Lenaird "Lew" - worgen mężczyzna Knight 4/Priest 4; SW 8. PWW 7.
Kert - czlowiek mezczyzna Warrior 6; SW 10. PWW 6.
Aldric Mierda de Cabra – czlowiek mezczyna Aristocrat 1 /Warrior 4; SW 5. PWW 4.
Ethan - czlowiek mezczyzna Contender 4; SW 4. PWW 4.
Nealie - czlowiek kobieta Warrior 4 SW 4. PWW 4.
Astley Greyson - człowiek mężczyzna Scout 4; SW 4. PWW 3.
Teodora Brayden - czlowiek kobieta Knight 1/Scout 3; SW 4. PWW 3.
Akarion – wysoki elf mężczyzna Hunter 2/Inscriber 2; SW 4. PWW 3. Zaklecia jak Inscriber 2.
Avanii Artford - draenei kobieta Melee Hunter 3/Runemaster 1; SW 4. PWW 3.
Loathen - wysoki elf mężczyzna Sorcerer 4; SW 4. PWW 2.
Atan Phoenix - pólelf mezczyzna Paladin 1/Warrior 1/Focused Mage 1; SW 3. PWW 2.
Massimiliano D'ambrozio - pólelf mezczyzna Paladin 3; SW 3. PWW 3.
Akira - czlowiek kobieta Arcane Alchemist 3; SW 3. PWW 1.
"Vintage" - wysoki elf mezczyzna Sorcerer 2/Rogue 1; SW 3. PWW 1.
Rixa - czlowiek kobieta rogue 2; SW 2. PWW 1.

Theramore:

Bertan Rudge - człowiek mężczyzna Warrior 4/Scout 3/Justicar 1; SW 8. PWW 7.
Maura Murray - człowiek kobieta Expert (Governess) 1/Rogue 2/Scout 2/Infiltrator 1; SW 6. PWW 2.

Dalaran:

Darank Axeljink - gnom mezczyzna Focused Mage 17/Uncorrupted Warlock 6/Archmage of Kirin Tor 5/Initiate of the Sevenfold Veil 7/Abjurant Champion 1 (znawca odrzucen); SW 36. PWW 17. Zaklecia jak Warlock 34, Mage 36.
Saldrinar - czlowiek mezczyzna Focused Mage 23/Uncorrupted Necromancer 3/Bronze Dragonsworn 5/Archmage of Kirin Tor 5 (wieszcz); SW 36. PWW 18. Zaklecia jak Necromancer 31, Mage 33.
Cathrilla Silverine - czlowiek kobieta Uncorrupted Necromancer 2/Uncorrupted Warlock 4/Focused Mage 24/Archmage of Kirin Tor 5; SW 35. PWW 17. Zaklecia jak Necromancer 33, Warlock 33, Mage 35.
Vanas Ther'valh - Wysoki elf mężczyzna Inscriber 16/ Effigy Master 5/ Techno Mage 7/ Tinker 3; SW 31. PWW 17. Zaklęcia jak Inscriber 26.
Anrai El'lasaar - elf mezczyzna Sorcerer 10/Lone Druid 9/Arcane Hierophant 10; SW 29. PWW 21. Zaklecia jak Sorcerer 20 i Druid 19.
Garry Swampson - czlowiek mezczyzna Inscriber 16/Loremaster 10; SW 26. PWW 13. Zaklecia jak Inscriber 26.
Velica Flametail - gnom kobieta Tinker 1/Focused Mage 15/Techno Mage 10; SW 26. PWW 14. Zaklecia jak Mage 24.
Fizley Flametail - gnom mezczyzna Focused Mage 12/Inscriber 3/Warmage 8/Archmage of Kirin Tor 3 (kriomanta); SW 26. PWW 12. Zaklecia jak Mage 24, Inscriber 26.
Thaires Sunsworn – krwawy elf mezczyzna Mage 15/Hidden Warlock 10; SW 25. PWW 12. Zaklecia jak Mage 23, Warlock 25.
Nyion - czlowiek mezczyzna Focused Mage 10/Warmage 10/ Rage Mage 3; SW 23. PWW 11.
Ravairies Winterstorm - czlowiek mezczyzna Focused Mage 16/Ley Walker 3/ Master of the Unseen Hand 2; SW 21. PWW 11. Zaklecia jak Mage 19.
Mataia Silverwolf - wysoki elf kobieta Elementalist 12/Warmage 3/Rogue 1; SW 16. PWW 8. Zaklecia jak Elementalista 15.
Xan'draelia – elf kobieta Focused Mage 12/Ley Walker 3; SW 15. PWW 7. Zaklecia jak Mage 15
Perainor - czlowiek mezczyzna Focused Mage 7/Sorcerer 4; SW 11. PWW 5. Zaklecia jak Mage 7, Sorcerer 4.
Raghul Ironjaw - ork mezczyzna Sorcerer 4/Barbarian 2; SW 6. PWW 4.
Seadmara - troll kobieta Mage 2; SW 2. PWW 1.


Królestwo Gilneas:

Rhoan Lyceth - czlowiek (worgen) mezczyzna Warrior 6/Tempest 5/EX-Occult Slayer 3/Duelist 5/Anointed Knight 4; SW 23. PWW 23.
Anzel - worgen mężczyzna Rogue 7/Scout 7/Shadowdancer 8; SW 22. PWW 16
Gregory Nathan "Dharon" Lyceth - worgen mężczyzna Warrior 5/Gunman 10/Reaping Mauler 3; SW 18. PWW 18.
Norbert William Carrington - czlowiek (worgen) mezczyzna Aristocrat 5/Expert (Alchemist) 13; SW 18. PWW 12.
Patrick Harold Pickering - człowiek mężczyzna Aristocrat 1/Warrior 6/Gunman 4/Engineer 5/Commander 1; SW 17. PWW 15.
Voite Adalbert - czlowiek (worgen) mezczyzna Barbarian 10 / Berserker 4 / Bone Crusher 3; SW 17. PWW 17.
Leon - worgen mężczyzna Expert (Cook) 1/Arcane Alchemist 8/Rogue 8; SW 17. PWW 10. Zaklecia jak Arcane Alchemist 8.
Valanis Glavier Haunder - czlowiek (worgen) mezczyzna Melee Hunter 10/Horizon Walker 6; SW 16. PWW 16.
Johann - czlowiek (worgen) mezczyzna Focused Mage (wieszcz) 10/ Expert (astrolog) 4/ Arcane Alchemist 1; SW 15; PWW 8
Yana Versey - czlowiek (worgen) kobieta Lone Druid 10/ Wandering Hunter 5; SW 15. PWW 15.
Halik Grimway - czlowiek (worgen) mezczyzna Druid 14; SW 14. PWW 10.
Gustaw - worgen mężczyzna Sorcerer 4/ Barbarian 5/ Commander 4; SW 13. PWW 11.
Neth - czlowiek mezczyzna Uncorrupted Warlock 14; SW 14. PWW 7.
Emma Hall - czlowiek (worgen) kobieta Rogue 7/Shadowdancer 6; SW 13. PWW 9.
Ulbrecht Derric - człowiek (worgen) mezczyzna Arcane Alchemist 2/Uncorrupted Warlock 1/Dark Inscriber 2/Expert (medic) 1; SW 6. PWW 2. Zaklecia jak Arcane Alchemist 3, Warlock 5.
Silwija Dragovich - czlowiek (worgen) kobieta Mage 2/Tinker 2; SW 4. PWW 2.
Kahlan Atherton - worgen kobieta Priest 1/Tinker 3; SW 4. PWW 2.
Merlon Delario - czlowiek (worgen) mezczyzna Barbarian 3; SW 3. PWW 3.
Rory - czlowiek (worgen) mezczyzna Melee Hunter 2; SW 2. PWW 2.


Darnassus:

Galatrei Dreamweaver - fey kobieta Druid 16/Swanmay 10/Sorcerer 4/Arcane Hierophant 2; SW 32. PWW 25. Zaklecia jak Druid 27, Sorcerer 6.
Nuela Nightleaf – przybysz natywny kobieta Priest 10/Contemplative 10/Scout 1/Ley Walker 7/Mage 1/Elemental Savant ( Ice) 3; SW 32. PWW 16. Zaklecia jak Priest 25, Mage 6.
Harnor Darkwhisper - nocny elf mezczyzna Contender 10/Invisible Blade 5/Assassin 8/Shadowdancer 3/Epic Infiltrator 2/ Tempest 3; SW 31. PWW 27.
Coriad - nocny elf mezczyzna Warrior 6/Sorcerer 6/Spellsword 10/Demon Hunter 8; SW 30. PWW 27. Zaklecia jak Sorcerer 15.
Ystriel - nocny elf kobieta Priest 21/High Divinist 5; SW 26. PWW 17. Zaklecia jak Priest 26.
Nevariel - nocny elf kobieta Druid 26; SW 26. PWW 19.
Dermont Beargrip - nocny elf mezczyzna Lone Druid 23; SW 23. PWW 23.
Larodar - nocny elf mezczyzna Lone Druid 22; SW 22. PWW 22.
Eliene Starbright - nocny elf kobieta Hunter 5/Elven Ranger 10/Dead Shot 5/Spellbreaker 1; SW 21. PWW 21.
Telrani Skyfall - nocny elf kobieta Priest 12 / Warpriest 10; SW 22. PWW 18. Zaklecia jak Priest 17
Remelorian Swiftclaw - nocny elf mezczyzna Lone Druid 20; SW 20. PWW 20.
Northalar Nemu'dorei - nocny elf mezczyzna Scout 14/Lone Druid 4; SW 18. PWW 14.
Theima Whiteclaw - nocny elf kobieta Hunter 12/Beastmaster 5; SW 17.PWW 17.
Athabascael - nocny elf mezczyzna Druid 16; SW 16. PWW 12.
Rethatheria - nocny elf kobieta Dark Inscriber 6/Geometer 5/ex-Fel-sworn 1/Master Transmogrifist 1; SW 13. PWW 6. Zaklęcia jak Warlock 11.
Saen Twilightsilver - nocny elf kobieta Hunter 6/Priest 6/Warpriest 1; SW 13. PWW 11. Zaklecia jak Priest 6.
Milva Windfeather - nocny elf kobieta Druid 7; SW 7. PWW 4.
Salisara - nocny elf kobieta Contender 5/Warden 2; SW 7. PWW 7.
Aileinn - nocny elf kobieta Hunter 6; SW 6. PWW 6.
Caerlon - nocny elf mezczyna Lone Druid 5; SW 5. PWW 5.
Nyios Bladefall - nocny elf kobieta Priest 4; SW 4. PWW 3.
Amorielora - nocny elf kobieta Melee Hunter 3; SW 3. PWW 3.
Minera - nocny elf kobieta Priest 2; SW 2. PWW 1.


Eldre'Thalas:

Silasis Area'nea Maere'thar – wysoko urodzona kobieta Sorcerer 29; SW 29. PWW 14. Zaklęcia jak Sorcerer 29.
Kereyeth - wysoko urodzony mezczyzna Mage 28; SW 28. PWW 14. Zaklęcia jak Mage 28.
Maerwen Arad'Helneth - wysoko urodzona kobieta Focused Mage 26; SW 26. PWW 13.
Finathiel Umis'teris - wysoko urodzona kobieta Sorcerer 6/Priest 6/Mystic Theurge 8; SW 20. PWW 12. Zaklecia jak Sorcerer 14 i Priest 14.
Thoian Ithur'drel - wysoko urodzony mezczyzna Mage 20; SW 20. PWW 10.
Nareth Myrthdryear’lylth - wysoko urodzony mezczyzna Inscriber 8/Warrior 1/Abjurant Champion 4/Master Transmogrifist 4/ Shadow Adept 3; SW 20. PWW 12. Zaklecia jak Inscriber 17.
Kalviel Snae'kar - wysoko urodzony mezczyzna Scout 10/Elven Ranger 10; SW 20. PWW 17.
Visyndrion Norretlarn'itryn - wysoko urodzony mezczyzna Mage 20; SW 20. PWW 10.
Neferiash Norretlarn'itryn - wysoko urodzony mezczyzna Mage 2; SW 2. PWW 1.


Draenei z Exodaru pod wodza Proroka Velena:

Azghren - draenei mezczyzna Priest 16/Warpriest 10; SW 26. PWW 22. Zaklecia jak Priest 21.
Neloria - draenei kobieta Paladin 10/Vindicator 5/Exemplar 3; SW 18. PWW 18. Zaklecia jak Paladin 5.
Wyrodraz - draenei mezczyzna Inscriber 4/Runemaster 1/Shadow Adept 10/ Argent Savant 1; SW 16. PWW 7. Zaklęcia jak Inscriber 15, Runemaster 1.
Talreth - draenei mężczyzna Paladin 9; SW 9. PWW 9. Zaklęcia jak Paladin 4
Mordenax - draenei mężczyzna Priest 3/ Mage 1; SW 4. PWW 2.


Khaz'Modan :

Miedziobrodzi:

Thangor Hammerhand - krasnolud mężczyzna Rogue 6/Scout 7/Infiltrator 10/Deadshot 10; SW 33. PWW 25
Khoghar Frostshield - krasnolud mężczyzna Hunter 5/ Scout 6/ Deadshot 7/ Wilderness Stalker 2/ Subversive 3; SW 23.PWW 19.
Dugnar Ognistobrody - krasnolud mezczyzna Paladin 4/Runemaster 18; SW 22. PWW 17. Zaklecia jak Paladin 2.
Kharg - krasnolud mężczyzna Meele Hunter 12/Tempest 5/Subversive 5; SW 22. PWW 20.
Dorrim Sharpbeard - krasnolud mężczyzna Focused Mage 12/ Techno Mage 6; SW 18.PWW 9.
Frida Ironfur - krasnolud kobieta Wandering Hunter 17/Druid 2; SW 19. PWW 18.
Drengor Drakenhoff - krasnolud mezczyzna Scout 6/Warrior 4/Gunman 4/Marksman 2; SW 16. PWW 14.
Verbeg Ognistezelazo - krasnolud mezczyzna Warrior 10/Expert (kowal) 4; SW 14. PWW 13.
Hargren - krasnolud mezczyzna Contender 7/ Buccaneer 3/ Streetfighter 4; SW 14. PWW 14.
Kharrig Winterfury - krasnolud mężczyzna Warrior 5/ Tinker 5/ Gunman 4, SW 14; PWW 11.
Milton - krasnolud mężczyzna Paladin 8/ Expert (kowal) 5; SW 13. PWW 11. Zaklęcia jak Paladin 3.
Gloirin - krasnolud mężczyzna Warrior 6/ Runemaster 4; SW 10. PWW 9.
Hevroh Ironhammer - krasnolud mezczyzna Auradin 6/ Warrior 3; SW 9. PWW 9.
Senka Firebelly - krasnolud kobieta Scout 6; SW 6. PWW 4.


Dzikie Mloty:

Bheran Strawbeard - krasnolud mezczyzna Shaman 19/Spirit Walker 1; SW 20. PWW 14. Zaklecia jak Shaman 20.
Delrim Gryfopiory - krasnolud mezczyzna Lone Druid 15; SW 15. PWW 15.
Finnick Avgray - krasnolud mężczyzna Battle Shaman 11/ Lone Wolf Runemaster 3; SW 14. PWW 14.

Mroczne Zelazo:

Nortgram Thumazard - krasnolud mezczyzna Elementalist 10/Focused Mage 2/Dungeoneer 4; SW 16. PWW 10. Zaklecia jak Elementalist 10, Focused Mage 12.
Halvgor - krasnolud mezczyzna Warrior 6/Tinker 4/Marksman 6; SW 16. PWW 15.

Gnomeregan:

Valdox Prexotran - gnom mezczyzna Tinker 10/Engineer 6/Steam Warrior 9; SW 25. PWW 20.
Mirkle - gnom kobieta Warrior 11/Sister of Steel 8/Ex-Death Knight 1; SW 20. PWW 20.
Nikov Wiertełko - gnom mezczyzna Tinker 6/Sapper 7; SW13. PWW 9.
Tinn Allowire - gnom mężczyzna Sorcerer 5/Tinker 5/Techno Mage 5/Steam Warrior 1; SW 16. PWW 8. Zaklęcia jak Sorcerer 9.
Jimmy Badflask - gnom mezczyzna Elementalist 8; SW 8. PWW 4.
Tot – gnom mężczyzna Tinker 3/ Sorcerer 3; SW 6. PWW 2. Zaklecia jak Sorcerer 3.

Quel'danil:

Daeryel Karaharo - wysoki elf mężczyzna Sorcerer 7/Holy Liberator 6/Exalted Arcanist 1; SW 14. PWW 9. Zaklęcia jak Sorcerer 7, Holy Liberator 6.
Alvia'nera Serel'thil - wysoki elf kobieta Sorcerer 5/Mage 5/Ultimate Magus 4; SW 14. PWW 6. Zaklecia jak Sorcerer 9, Mage 7.
Delinerion Ousseaunathemar – wysoki elf mezczyzna Sorcerer 6; SW 6. PWW 3.


Shattrath:

Pene'Lope O'ai - draenei kobieta Warrior 4/Melee Hunter 8/Gladiator 7; SW 19. PWW 19.
Karan – draenei kobieta Warrior 10/Gladiator 4/Exemplar 4; SW 18. PWW 18.
Ataliya vea Nasif - draenei kobieta Priest 10/Divine Oracle 8; SW 18. PWW 11. Zaklecia jak Priest 18.
Lathiell Nellanaar - draenei kobieta Paladin 11/Vindicator 6; SW 17. PWW 17. Zaklecia jak Paladin 5.
Arion - draenei mezczyzna Warrior 10/Commander 4; SW 14; PWW 14.
Talurathius - draenei mężczyzna Contender 7/Expert (Medic) 2/Streetfighter 3; SW 12. PWW 11.
Aku - ork mezczyzna Barbarian 5/Gladiator 5/Spirit Champion 1; SW 11. PWW 11.
Eauphis Zeyis - draenei kobieta Runemaster 11;SW 11. PWW 8.
Naama - draenei kobieta Warrior 8/Barbarian 1/Bone Crusher 2; SW 11. PWW 11.
Skara - ork kobieta. Scout 3; SW 3. PWW 2.
Farra - draenei kobieta Monk 3; SW 3. PWW 2.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2016, 23:53 przez imiennik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cwiru
Posty: 593
Kontaktowanie:

Re: Fabularna sila postaci - Spis

Post#2 » 26 lis 2012, 1:42

Nowa Horda :

Orkowie:

Ashnar "Sorrowbringer" Stormreaver - ork mezczyzna Warrior 1/Shaman 2/Warlock 18/Necromancer 28; SW 49. PWW 25. Zaklecia jak Shaman 2, Warlock 44, Necromancer 46.
Kragen - ork mezczyzna Rogue 10/ Shadowdancer 6/ Infiltrator 10/Epic Infiltrator 1; SW 27. PWW 18.
Galiash "Shagal" Mistbreaker – ork mezczyzna Warrior 14/Mounted Warrior 5/Gladiator 6; SW 25. PWW 25.
Zayhra - ork kobieta Hidden Warlock 11/Demonologist 2/Blood Magus 10; SW 23. PWW 11. Zaklęcia jak Warlock 20.
Meshta - ork kobieta Barbarian 16/ Occult Slayer 5; SW 21. PWW 21.
Sheinath Thunderwolf - ork kobieta Barbarian 2/ Shaman 10/ Primal 3/ Sorcerer 4/ Rage Mage 1; SW 20. PWW 14.
Rerg Neckbreaker - fel ork mezczyzna Barbarian 10/ Bone Crusher 7/ Berserker 2/ Felsworn 1; SW 20. PWW 20.
Rashga – ork mezczyzna Shaman 16/ Spiritwalker 2; SW 18. PWW 13. Zaklecia jak Shaman 18
Reshog - ork mezczyzna Scout 13/ Subversive 4; SW 17. PWW 12.
Noruna - ork kobieta Runemaster 20; SW 20. PWW 15.
Agaki - ork kobieta Uncorrupted Warlock 5/ Blood Magus 8; SW 13. PWW 6. Zaklecia jak Warlock 12.
Nakka - ork kobieta Warrior 6/ Windwarrior 2; SW 8. PWW 8.
Agrothar Firebearer - ork mezczyzna Far Seer 4; SW 4. PWW 3.
Bord'gar - ork mezczyzna Warlock 3; SW 3. PWW 1.
Morg - ork mezczyzna Warrior 2; SW 2. PWW 2.
Rshara - ork kobieta Shaman 2; SW 2. PWW 1.

Taureni:

Aree'kawni z Płaskich Kopyt - tauren mężczyzna mężczyzna Auradin 18/Anointed Knight 10/Dragonsworn (Red) 2/Priest 4/Legendary Dreadnought 4; SW 38. PWW 36. Zaklęcia jak Priest 5
Howa Śnieżne Kopyto – Tauren mężczyzna – Expert (Medic) 1/Scout 7/Rogue 7/Reaping Mauler 5/Arcane Alchemist 1/Agent Retriever 7; SW 28. PWW 20. Zaklecia jak Mage 8.
Shav z Płaskich Kopyt - tauren mężczyzna Paladin 16/Anointed Knight 10; SW 26. PWW 26 Zaklecia jak Paladin 8.
Shahaine z Czarnych Kopyt - tauren mezczyzna Sorcerer 4/Lone Druid 5/Arcane Hierophant 10/Mystic Theurge 5; SW 24. PWW 19. Zaklecie jak Sorcerer 19, Druid 20.
Eshquon - tauren kobieta Lone Druid 12/Savagekin 10; SW 22. PWW 22.
Onwari - zywiolak ognia kobieta Priest (Fire) 11/ Elemental Savant (Fire) 10; SW 21. PWW 12. Zaklecia jak Priest 19.
Numees - tauren kobieta Hexblade 20; SW 20. PWW 20.
Norius z Wędrowców Świtu - tauren mężczyzna. Shaman 12/Warrior 5/Expert (medic) 3; SW 20. PWW 16. Rzuca zaklęcia jak Shaman 12.
Cahai - tauren mężczyzna Warrior 2/Battle Shaman 4/Melee Hunter 4/Anointed Knight 8/Holy Strider 1; SW 19. PWW 19.
Garahune Czarny Jezor - tauren mezczyzna Hexblade 4/Rogue 3/Far Seer 7/Spirit Walker 4; SW 18. PWW 13. Zaklecia jak Far Seer 11.
Kajiki - tauren mężczyzna Hexblade 4/Elementalist 2/Abjurant Champion 5/Spellsword 5; SW 16. PWW 15. Zaklęcia jak Hexblade 2, Elementalist 10.
Shikoba - tauren kobieta Hunter 7/Shaman 3/Wilderness Stalker 5; SW 15. PWW 14. Zaklecia jak Shaman 3.
Ann'the - tauren kobieta Druid 14; SW 14. PWW 10.
Kerag - tauren mezczyzna Scout 8/Wilderness Stalker 2; SW 10. PWW 8.
Ohanzee - tauren mezczyzna Warlock 1/Auradin 5/Spellbreaker 1; SW 7. PWW 6.
Neaketh - tauren mezczyzna Hexblade 6; SW 6. PWW 6.
Harfnar Bloodvenom - tauren mężczyzna Melee Hunter 4/Warrior 2; SW 6. PWW 6.
Ozuo - tauren mężczyzna Bard 4/Dark Inscriber 2; SW 6. PWW 4.
Orirn Cichy - tauren mezczyzna Expert (medic) 3/Melee Hunter 3/Warrior 2; SW 8; PWW 7.
Bearish – tauren mężczyzna Hunter 2; SW 2. PWW 2.
Haman'ah'kohe - tauren mezczyzna Warrior 2; SW 2. PWW 2.
Pannoowau - tauren mężczyzna Priest 2; SW 2. PWW 1.



Trolle:

Makali – troll gurubashi kobieta Scout 8/Rogue 2/Horizon Walker 8; SW 18. PWW 15.
Zul'Antu - drakkari troll mezczyzna Rogue 12/Assassin 3/Occult Slayer 1; SW 16. PWW 12.
Mha’uii - troll kobieta Witch Doctor 8; SW 8. PWW 6.
Cha'sule 'Umai' Zho'Umai - troll kobieta Witch Doctor 5; SW 5. PWW 3.


Niezalezne Plemiona Trolli :

Ishnee - zywiolak ziemi kobieta Shaman 12/Reaping Mauler 5/Elemental Savant (Earth) 10/Stonelord 5; SW 32. PWW 24. Zaklecia jak Shaman 20.
Aljingish – duch voodoo mezczyzna Runemaster 21/Shadow Ascendant 10/Void Disciple 1; SW 32. PWW 22. Zaklecia jak Runemaster 21.
Y'sao - zywiolak powietrza Far Seer 10/Divine Oracle 10/Elemental Sevant (Air) 10/Fatspinner 2; SW 32. PWW 18. zaklecia jak Far Seer 30.
Kall'ai - zandalari troll kobieta Scout 6/Shaman 10/Shadow Hunter 10/Assassin 2; SW 28. PWW 19. Zaklecia jak Shaman 20.
Uzzmo'taraku - troll mezczyzna Inscriber 20/Bronze Dragonsworn 3; SW 23. PWW 11. Zaklecia jak Inscriber 21.
Zangu - troll mezczyzna Shaman 1/Melee hunter 2/Lone Druid 19; SW 22. PWW 21.
Zarasha – troll kobieta Witch Doctor 21; SW 21. PWW 15.
Yabarkas - troll mezczyzna Battle Shaman 18/Elemental Savant (Air) 2; SW 20. PWW 19. Zaklecia jak Battle Shaman 20.
Khajim - troll mezczyzna Witch Doctor 10/Priest 1/Hexer 6; SW 17; PWW 11. Zaklecia jak Shaman 12, Priest 14.
Zan'ziri - troll dzunglowy kobieta Melee Hunter 6/Wildrunner 9/Animal Lord 1; SW 16. PWW 16.
Linbrit Antiope - lodowy troll kobieta Hexblade 16; SW 16. PWW 16.


Quel'Thalas

Ivelios Bloodspeaker - krwawy elf mezczyzna Sorcerer 7/Rogue 5/Arcane Trickster 10/Unseen Seer 10/Epic Infiltrator 1; SW 33. PWW 18. Zaklecia jak Sorcerer 27.
Akilah Sarathel - krwawy elf kobieta Rogue 21/Shadowdancer 6/Perfect Wight 5; SW 32. PWW 22.
Brinnan Cael`iat - krwawy elf kobieta Aristocrat 1/Shaman 11/Hunter 8/Wilderness Stalker 6/Spirit Walker 6; SW 32. PWW 26. Zaklecia jak Shaman 17.
Ezdallorn Eilis'maern- krwawy elf mezczyzna Blood Knight 6/Priest 15/Warpriest 10; SW 31. PWW 27. Zaklecia jak Paladin 3, Priest 20.
Sellyen Nor’Dalar – krwawy elf mezczyzna Focused Mage 8/Necromancer 18; SW 26. PWW 13. Zaklecia jak Mage 24, Necromancer 26.
Caerthir Hawkwing – krwawy elf mezczyzna Mage 12/Warmage 10/Archmage of Kirin Tor 2 (kriomanta)/ Ley Walker 2; SW 26. PWW 13. Zaklecia jak Mage 26.
Kyane Tyrian - krwawy elf kobieta Warrior 6/Sorcerer 6/Eldritch Knight 10/Death Knight 3; SW 25. PWW 22. Zaklecia jak Sorcerer 21.
Andrenn Sunblaze - krwawy elf mezczyzna Blood Knight 20 / Priest 4; SW 24. PWW 23. Zaklecia jak Paladin 10.
Vyir Sethra Anea'urdrenn - krwawy elf kobieta Priest 12/Divine Oracle 9/Contemplative 2; SW 23. PWW 13. Zaklecia jak Priest 23.
Valandil Dryear'lylth - krwawy elf mezczyzna Warrior 18/Death Knight 1/Inscriber 1/Abjurant Champion 1; SW 21. PWW 20. Zaklecia jak Inscriber 3.
Reneth Sunset - krwawy elf mezczyzna Sorcerer 17; SW 17. PWW 8. Zaklęcia jak Sorcerer 17.
Arkamal Baequilylth - krwawy elf mezczyzna Lone Wolf Runemaster 13/Anointed Knight 1/Blood Knight 1/Bone Crusher 2; SW 17. PWW 17. Runy jak (Lone Wolf) Runemaster 13.
Saltharion Dryearlylth - krwawy elf mezczyzna Contender 12/ Assassin 4; SW 16. PWW 15.
Malanior - krwawy elf mezczyzna Hexblade 16; SW 16. PWW 16.
Sidre'aith Auverea'delarnith - krwawy elf mezczyzna Warrior 6/ Spellbreaker 9; SW 15. PWW 15.
Kathara Azuretear - krwawy elf kobieta Swashbuckler 6/ Dervish 8; SW 14. PWW 14
Andris Sunblaze - krwawy elf kobieta Priest 14; SW 14. PWW 10.
Leahanne Sunweaver - krwawy elf kobieta Wandering Hunter 6/ Marksman 2/ Buccaneer 2; SW 10. PWW 10.
Vyndon Flamecaller - krwawy elf mezczyzna Mage 6/Ley Walker 4; SW 10. PWW 5. Zaklecia jak Mage 10.
Ithael Eirtahl Alean'arnith - krwawy elf mezczyzna Contender 5/Duelist 5; SW 10. PWW 10.
Felithe - krwawy elf kobieta Bard 7 /Duelist 1; SW 8. PWW 6.
Velain Dwinarne - unikalne wynaturzenie mezczyzna Arcane Alchemist 8; SW 8. PWW 4.
Lanela - krwawy elf kobieta Priest 6; SW 6. PWW 4.
Baelali - krwawy elf kobieta Shadowmage 6; SW 6. PWW 3.
Casiel Dawnwatcher - krwawy elf mezczyzna Inscriber 2/Priest 2; SW 4. PWW 2.
Valfred Silverbane - krwawy elf mężczyzna Expert (medyk) 2; SW 2. PWW 1.


Podmiasto:

Krameth Blackroot - nieumarly mezczyzna Warrior 28/ Sorcerer 1; SW 29. PWW 28. Zaklecia jak Sorcerer 1.
Firethal Lightbearer - nieumarly mezczyzna Mage 14/Necromancer 2/Warmage 10/Death Knight 1; SW 27. PWW 14. Zaklecia jak Mage 25, Necromancer 27.
Velantha - nieumarla kobieta Priest 1/Warrior 12/Argent Dawn Templar 3; SW 16. PWW 15. Zaklecia jak Priest 3.
Ekkehard - nieumarly mezczyzna Priest 10/ Loremaster 6; SW 16. PWW 10. Zaklecia jak Priest 16.
Kathanos 'Czerwona Strzala' Quoilien - nieumarly mezczyzna Warrior 5/ Dark Ranger 5; SW 10. PWW 10.
Marfin - nieumarly mezczyzna Sorcerer 6/Nightmare Spinner 3; SW 9. PWW 4.
Ezekiel "Stryga" Katve - nieumarły mężczyzna Aristocrat 1/ Warrior 4/Necromancer 2/Mounted Warrior 2/Commander 1; SW 10. PWW 8.
Draed - nieumarły mężczyzna shadowmage 6; SW 6. PWW 3.
Anna - nieumarly kobieta Sorcerer 2; SW 2. PWW 1.


Kartele Goblinskie:

Kartel Steamwheedle:


Rhan Gail - pólelf kobieta Bard 6 /Lyric Thaumaturge 8; SW 14. PWW 10. Zaklecia jak Bard 14.


Kartel Bilgewater:


Izzete Strawrocket - goblin kobieta Tinker 4/ Mage 6/ Techno Mage 10; SW 20. PWW 13. Zaklecia jak Mage 15
Lex Looter - goblin mezczyzna Tinker 10/ Engineer 7/ Steam Warrior 3; SW 20. PWW 12.
Omygys - goblin mezczyzna Priest 7/ Evangelist 1; SW 8. PWW 5.
Bamm Redwire - goblin mezczyzna Tinker 6/ Sapper 1; SW 7. PWW 4.
Dr Vezz - goblin mezczyzna Expert (lekarz) 6; SW 6. PWW 4.
Fixila "Candy Kaboom" - goblin kobieta Bard 2; SW 2. PWW 1.



Pandareni :

Nifu - pandaren mężczyzna Bard 5/Ardent Dilettante 2; SW 7. PWW 4. Zaklęcia jak Bard 6.
Xingyu - pandaren mężczyzna Monk 3; SW 3. PWW 2.

Awatar użytkownika
cwiru
Posty: 593
Kontaktowanie:

Re: Fabularna sila postaci - Spis

Post#3 » 26 lis 2012, 1:44

Rycerze Hebanowego Ostrza:

Beloreth Thiar’Nell - darkfallen kobieta Focused Mage 12/Necromancer 24/Fatespinner 5; SW 43. PWW 20. Zaklecia jak Mage 38, Necromancer 40.
Saevron Frozenblade – elf mezczyzna Warrior 10/Sorcerer 6/Eldritch Knight 10/Death Knight 10/Spellsword 4; SW 40. PWW 37. Zaklecia jak Sorcerer 22.
Nayari Windfury - nocny elf (banshee) kobieta Scout 11/Dead Shot 10/Marksman 10; SW 33. PWW 30.
Gloaall - darkfallen mężczyzna Necromancer 5/Blood Magus 10/Mindbender 4/Loremaster 3; SW 24. PWW 10. Zaklecia jak Necromancer 18.
Khyades Azar - czlowiek mezczyzna Warrior 10/Necromancer 5/Death Knight 6; SW 21. PWW 18. Zaklecia jak Necromancer 8.
Zelmveth Ettln’thym - darkfallen mężczyzna Warrior 2/Sorcerer 4/Spellsword 6/Abjurant Champion 5; SW 19. PWW 17. Zaklęcia jak Sorcerer 12
Karl - nieumarly mezczyzna Warrior 15/ Death Knight 3; SW 18. PWW 18.
Mairwen - nieumarla kobieta Dark Inscriber 14; SW 14. PWW 7.
Ren - nieumarły ork mężczyzna Warrior 5/ Gladiator 2/ Death Knight 1; SW 8. PWW 8.
Alessja – nieumarly pólelf kobieta Priest 5/Necromacer 2; SW 7. PWW 4. Zaklecia jak Priest 5, Necromancer 2.


Srebrzysta Krucjata:

Enimgs Svalan - pólork mezczyzna Barbarian 10/Berserker 10/Bone Crusher 8/Legendary Dreadnought 2; SW 30. PWW 30.
Nitius Redhawk - czlowiek mezczyzna Warrior 12/Spellbreaker 10/Mounted Warrior 5/ Commander 1; SW 28. PWW 28.
Leivdor Lyvain Ethil'maern - krwawy elf kobieta Warrior 15/Ex-Occult Slayer 2/Spellbreaker 10; SW 27. PWW 27.
Ezrasha "Gheroth" Wilcza Łapa - unikatowy nieumarły mężczyzna Barbarian 10/Bone Crusher 7/Exemplar 4/Death Knight 4; SW 25. PWW 25.
Gillian Waycrest - czlowiek kobieta Scout 20/Dead Shot 4; SW 24. PWW 19.
Sivion Ven'lar – czlowiek mezczyzna Paladin 10/Priest 7/Argent Dawn Templar 7; SW 24. PWW 22. Zaklecia jak Paladin 8.
Daren Faithbringer - czlowiek mezczyzna Paladin 13/Argent Dawn Templar 10; SW 23. PWW 23. Zaklecia jak Paladin 11.
Rickon Hallister - czlowiek mezczyzna Aristocrat 5/Warrior 12; SW 17. PWW 15.
Agatha - vrykul kobieta. Elementalist 8/ Elemental Savant (Earth) 5; SW 13. PWW 6. Zaklęcia jak Elementalist 12.
Gardo Wolun - człowiek mężczyzna Warrior 10; SW 10. PWW 10.
Archiel - draenei mężczyzna Barbarian 7/Warrior 2/Bone Crusher 1; SW 10. PWW 10.
Faestela Whitetemper – krwawy elf kobieta Paladin 7; SW 7. PWW 4. Zaklecia jak Paladin 3.
Kahealaria Shadowthorn - nocny elf kobieta Priest 2/Expert (Herbalist) 2; SW 4. PWW 2.
Odmar Longbeard - krasnolud mezczyzna Commoner 2/Warrior 1; SW 3. PWW 2.
Latoredas Savreyn - krwawy elf mezczyzna Warrior 2; SW 2. PWW 2.


Winterskorn:

Jörvar Hreinnsson - vrykul mezczyzna Warrior 5/ Gladiator 10/ Runemaster 4; SW 19. PWW 18. Zaklecia jak Runemaster 4.
Björn Svertingson - vrykul mezczyzna Melee Hunter 10; SW 10. PWW 10
Forgmav Svertingson - vrykul mezczyzna Expert (Blacksmith) 8/ Warrior 2; SW 10. PWW 8
Ragnarr Yngvarrsson - vrykul mezczyzna Runemaster 8/ Barbarian 2; SW 10. PWW 8. Zaklecia jak Runemaster 8.
Rega Svaredotr - vrykul kobieta Far Seer 10 SW 10. PWW 7. Zaklecia jak Shaman 10.


Inni:

Aerandir - póldemon mezczyzna Warrior 6/Sorcerer 12/Spellsword 10/Demon Hunter 10; SW 41. PWW 32. Zaklecia jak Sorcerer 22.
Malakstrasz "Malakhai" - unikatowy czerwony smok Shaman 17; SW 40***. PWW 35. Zaklecia jak Shaman 35.
Seniran - wysoki elf mężczyzna Bard 26/ Sublime Chord 10; SW 36. PWW 24. Zaklęcia jak Bard 36.
Kot – tigon mezczyzna Swashbuckler 16/Thief Acrobat 5/Duelist 10/Warshaper 1; SW 32. PWW 29.
Venn Landavala – genasi many kobieta Inscriber 9/Dark Apothecary 10/Enchanter 7/Elemental Savant 3 (sonika); SW 30. PWW 15. Zaklecia jak Inscriber 24.
Fenvara - pólelf kobieta Sorcerer 5/Lone Druid 5/Arcane Hierophant 10/Verdant Lord 6/Swanmay 2; SW 28. PWW 22. Zaklęcia jak Sorcerer 15, Druid 22.
Yash'avrok - Mroczny troll mężczyzna Rogue 6/ Shadowdancer 8/ Dervish 8; SW 26. PWW 22.
Faellys Poult – pólelf kobieta Aristocrat 1/Focused Mage (iluzjonistka) 12/Shadowcrafter 4/Warmage 2/Argent Savant 3/Necromancer 1; SW 23. PWW 11. Zaklecia jak Mage 21, Necromancer 19.
Sheyen - taunka kobieta Battle Shaman 16/Tempest 5/Spirit Champion 1; SW 22. PWW 22.
Kysira - nieumarła kobieta rogue 10/ shadowdancer 10 SW 20. PWW 14
Ferragano - czlowiek mezczyzna Rogue 10/Assassin 9; SW 19. PWW 19
Reanni - pólelf kobieta Warrior 6/Derwish 5/Duelist 10; SW 21. PWW 21.
Vanessa Starfall - nocna elfka kobieta Warrior 13/Knight Protector 4/ Dragonsworn (red) 2; SW 19. PWW 18.
Sneneyaa - draenei kobieta Hexblade 19; SW 19. PWW 19.
Swain - ork mezczyzna Battle Shaman 15 /Warrior 2/ Expert 2; SW 19. PWW 18. Zaklęcia jak Shaman 7.
Daace - tauren mężczyzna Shaman 8/Elementalist 4/Mystic Teurge 6; SW 18; PWW 11. Zaklęcia jak Shaman 14 i Elementalist 10.
Kalitha Snow - czlowiek kobieta Expert (medic) 18; SW 18. PWW 13.
Shaeriel Reth'aress- naga kobieta Sorcerer 5/ Priest 5/ Mystic Theurge 7; SW 17. PWW 8. Zaklecia jak Priest 12, Sorcerer 12.
Nah'ri - przeksztalcony magia frostsaber kobieta Hunter 8/Horizon Walker 1; SW 17. PWW 15.
Azsyrg - saurok mężczyzna Warrior 5/ Gladiator 8/ Kensai 3; SW 16. PWW 15.
Belshanid - draenei mezczyzna Sorcerer 5/ Tinker 1/ Technomage 5/ Effigy Master 5; SW 16. PWW 7. Zaklecia jak Sorcerer 13.
Saghort - ork mezczyzna Warrior 2/Uncorrupted Necromancer 9/ Uncorrupted Warlock 4; SW 15. PWW: 8. Zaklecia jak Necromancer 13, Warlock 11.
Maeden - unikatowy skunks mężczyzna Arcane Alchemist 13/ Effigy Master 1; SW 14. PWW 5. Zaklęcia jak Arcane Alchemist 13.
Ethalen Shadowseeker - nocny elf mezczyzna Warrior 3/Sorcerer 2/Demon Hunter 8; SW 13. PWW 12. Zaklecia jak Sorcerer 6.
Khoo'taz - troll mezczyzna Witch Doctor 8/Hexer 5; SW 13. PWW 9. Zaklecia jak Witch Doctor 10
Doktor Hendry Jerkill - worgen mezczyzna Expert (Doctor) 7/Cancer Mage 4; SW 11. PWW 8.
Sahres - ethereal mezczyzna Mage 10 / Techno mage 2; SW 12. PWW 6. Zaklecia jak Mage 11.
Isabell Axe - pólelf kobieta ex-Paladin 9/Contender 2/Dread Pirate (honorable) 1; SW 12. PWW 12.
Leoneiros Milner - pól ork pól czlowiek Contender 5/Reaping Mauler 5; SW 10. PWW 10.
Dedlej Kievest "N'Gal" - czlowiek mezczyna Warrior 6/Bone Crusher 3/Buccaneer 1; SW 10. PWW 10.
Attrand Phoenix - czlowiek (worgen) mezczyzna Hunter 5/ Dead Shot 4; SW 9. PWW 9.
Ignar Flamefist - czlowiek mezczyzna Priest 8; SW 8. PWW 6.
Dahrok - ork mezczyzna Warlock 8; SW 8. PWW 4.
Bahasha - ork kobieta Far Seer 6; SW 6. PWW 4. Zaklecia jak Far Seer 6.
D'yeen - draenei kobieta Bard 6; SW 6. PWW 4.
Arine Valder - czlowiek (worgen) kobieta Melee Hunter 1/Buccaner 5; SW 6. PWW 6.
Maeltas - czlowiek mezczyzna Warrior 2/Rogue 3; SW 5. PWW 4.
Etryk - człowiek mężczyzna Contender 4; SW 4. PWW 4.
Zan'brakar - troll mezczyzna Contender 1/Swashbuckler 3; SW 4. PWW 4.
Shay Shantae - czlowiek kobieta Swashbuckler 3; SW 3. PWW 3.
Amelia - czlowiek kobieta Priest 3; SW 3. PWW 2.
Gwyhyr - uniatowy kotołak mężczyzna Rogue 3; SW 3. PWW 2.


NPC:

Alysra - zielony smok kobieta Druid 11; SW 35***. PWW 32. Zaklecia jak Druid 29.
Pandormi - brazowy smok kobieta Sorcerer 2/Fatespinner 5; SW 30***. PWW 26. Zaklecia jak Sorcerer 24.
Ravall - człowiek mężczyzna Paladin 6/ Priest 8/ Gray Guard 6/ Church Inquisitor 10; SW 30. PWW 25. Zaklecia jak priest 18, Paladin 6.
Zaardarion – czarny smok mezczyzna Necromancer 5; SW 28 ***. PWW 26. Zaklecia jak Necromancer 23.
Shaladormi – rozwiniety brazowy smok kobieta; SW 27***. PWW 27. Zaklecia jak Sorcerer 19.
Ghakti'lar - dzunglowy troll mezczyzna Witch Doctor 16/ Priest 4/Contemplative 6; SW 26. PWW 18. Zaklecia jak Shaman 23, Priest 26.
Isender - gnom mężczyzna Elementalist 16/ Frost Mage 10; SW 26.PWW 13.
Colistrasza – czerwony smok kobieta Sorcerer 2; SW 25 ***. PWW 24. Zaklecia jak Sorcerer 20.
Lorna Crowley - czlowiek kobieta Warrior 10/ Gunman 10/ Commander 5; SW 25.PWW 25.
Sorrig - ork mezczyzna Warlock 16/ Necromancer 4/ Rogue 5 SW 25.PWW 13. Rzuca zaklecia jak Warlock 20 i Necromancer 18
Garthar Sunwhisper - krwawy elf mezczyzna Inscriber 3/Scout 8/Elven Ranger 10/Rogue 3; SW 24. PWW 18.
Celestia Sunlight - wysoki elf kobieta Bard 9/Seeker of the Song 10/Bladesinger 2; SW 21. PWW 15. Zaklecia jak Bard 20.
Mepharius - Nieumarły mężczyzna Necromancer 10/Graven One 10; SW 20. PWW 10. Zaklecia jak Necromancer 20.
Mindragora Isilia Apollinaris - czlowiek kobieta Focused Mage 15/Argent Savant 5; SW 20. PWW 9. Zaklecia jak Mage 20.
Lana Maison - czlowiek kobieta Warrior 14/ Commander 6; SW 20. PWW 20.
Nila - przeksztalcony magia nightsaber samica Contender 13/Wildrunner 2; SW 19. PWW 19.
Laok - tauren mężczyzna Far Seer 15/ Spirit Walker 3; SW 18. PWW 12, zaklęcia jak Shaman 18.
Sorg’za - ork kobieta Scout 7/Assassin 7; SW 14. PWW 10.
Sylenath - nocny elf kobieta Druid 14; SW 14. PWW 10.
Zyrah - ork kobieta Warlock 9/ Acolyte od the Skin 5; SW 14. PWW 7, zaklęcia jak Warlock 14.
Shakizin - farraki troll mezczyzna Battle shaman 13; SW 13. PWW 13.
Sebastien Gryf - czlowiek mezczyzna Swashbuckler 8/Warrior 4 SW 12. PWW 12.

Awatar użytkownika
85
Huker
GM
GM
Posty: 616

Re: Fabularna sila postaci - Spis postaci

Post#4 » 08 lut 2018, 20:18

PODSUMOWANIE ZAKOŃCZONE

Można sprawdzać rozpiskę i cieszyć się z osiągniętego poziomu. Jeśli ktoś chciałby coś zmienić (bo na przykład nie zawarł w podaniu chcianego rozkładu klas) albo miałby inne powody do rozmowy na temat update'u, wtedy zapraszam do mnie na priv - IRC lub forum. Jeśli ktoś zauważy jakiś krzaczek lub błąd w rozpisce/podliczeniu, proszę również zgłaszać to do mnie.

Od razu rozwieję wszelkie pytania o ilość poziomów - WSZYSTKIE wysłane klimaty zostały wzięte pod uwagę i liczba przyznanego SW nie zostanie zmieniona.

Awatar użytkownika
Ysth
Admin Techniczny
Admin Techniczny
Posty: 445

Re: Fabularna sila postaci - Spis postaci

Post#5 » 11 maja 2018, 22:53

Uwaga!

Zbliża się MAJOWY UP SW. Podania proszę przesyłać do mnie, do przyszłego piątku (18 maja) włącznie.

Wróć do „Ogloszenia dla graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron

Zaloguj się  •  Zarejestruj się