Regulamin

1. Granie na “Redemptor Hominis” jest przywilejem, a nie prawem. Ekipa RH ma prawo pozbawić gracza tej możliwości w przypadku nieprzestrzegania regulaminu.
2. Gracz ma traktować innych graczy tak samo, jak sam by chciał być traktowany.
3. Na serwerze panuje całkowity klimat Fantasy. Zabrania się nieklimatycznych wypowiedzi oraz imion postaci, a także nazw gildii oraz klimatycznych lecz odnoszących się do czasów obecnych, będących kopią bohaterów filmowych, literackich, gier komputerowych oraz innych nazw własnych [np. Zdzichu, Conan, Dragon, Marlboro, Gandalf itp.]
4. Wszystkie logi z kanałów z wyłączeniem kanałów whisper, guild i kanałów niepublicznych stworzonych przez graczy są permanentnie sprawdzane pod kątem zgodności z regulaminem. W momencie, gdy dojdzie do przypadkowego wysłania na sprawdzane kanały wiadomości przeznaczonej na kanał whisper lub guild (zawierającej treści karalne) należy to od razu zgłosić to administratorowi.
5. Nie wolno wykorzystywać bugów w grze, jeśli się znajdzie takowy, należy zgłosić to na Bugtracku lub bezpośrednio Gmowi technicznemu. Znalezienie jakiejkolwiek nieprawidłowości musi być natychmiast zgłoszone, a jej użycie dla własnych celów skończy się ukaraniem.
6. Serwer Redemptor Hominis tworzą ludzie, którzy nie pobierają z tego tytułu żadnych opłat, czy innych przywilejów materialnych. Administrator i Mistrzowie Gry maja zawsze rację w sytuacjach spornych gracz – gm, a ich słowo jest niepodważalne i ostateczne. Wobec osób tworzących serwer RH wymagamy szacunku i uznania ich zdania. Bez względu na okoliczności Administrator/GM ma prawo decydować o wszystkim bez konsultacji z graczami.
7. Za brak znajomości tego regulaminu gracz odpowiada własnym kontem, wszelkie nieporozumienia wynikające z jego nieznajomości będą traktowane jak jego złamanie. Jeśli gracz ma wątpliwości w interpretacji jakiegoś zapisu w regulaminie, powinien skonsultować te wątpliwości z GM.
8. Wszyscy gracze są traktowani jednakowo.
9. Istotne informacje zamieszczane są zarówno na stronie serwera, jak i forum, w działach ‘Regulamin’ i ‘Ogłoszenia dla graczy’. Nieznajomość postanowień Ekipy publikowanych na forum nie jest usprawiedliwieniem dla ich łamania. Wszelkie pytania i wątpliwości z nimi związane należy kierować do GM, na ircu lub w dziale ‘FAQ’ na forum.
10. W przypadku posiadania na własność lub pod opieką więcej niż jednego konta gracza zabronione jest korzystanie z ich mnogiej liczby na raz w celu innym niż klimat.
11. Posiadacz konta odpowiada za wszystkie akcje wykonane przy pomocy tego konta, bez względu na to kto to zrobił. Zabezpieczenie dostępu do konta leży w interesie gracza

Zaloguj się  •  Zarejestruj się